• USD  6,81
  • EURO  7,59
  • BORSA  106.638,70
  • ALTIN  381,12
SON DAKİKA
GÜNDEM
Soyguncu marketlere büyük gözaltı

Soyguncu marketlere büyük gözaltı

Olağanüstü hal, afet ve ekonomik dalgalanma dönemleri ile diğer acil durumlarda faaliyet gösterecek "Haksız Fiyat Değerlendirme Kurulu" oluşturuldu.

Bakan'dan 20 yaş altı gençlere ve 65 yaş üstü yaşlılara flaş mesaj

Bakan'dan 20 yaş altı gençlere ve 65 yaş üstü yaşl...

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Sokağa çıkma kısıtı kalktı. Bu uygulama şu an için 20 yaş ve altı ile 65 yaş ve üstü büyüklerimizi içeremiyor” dedi.

Berat Albayrak onur duyduğu konuları açıkladı

Berat Albayrak onur duyduğu konuları açıkladı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Benim bu hayatta onur duyduğum iki ünvan var. ‪1.si Sadık Albayrak’ın oğlu olmak,‬ ‪2.si Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı olmak,” dedi

Tüm gözler bugünkü toplantıda

Tüm gözler bugünkü toplantıda

Sokağa çıkma yasakları, bazı işletmelerin yeniden açılması ve seyahat kısıtlaması başta olmak üzere normalleşme sürecine ilişkin yeni kararlar bugün açıklanacak.

Teğmen İdlib'de şehit oldu

Teğmen İdlib'de şehit oldu

Suriye'nin İdlib bölgesinde EYP'nin infilak ettirilmesi sonucu şehit düşen Elazığlı Teğmen Canbert Tatar'ın Tunceli'de dede evinde bulunan ailesine acı haber verildi.

Kılıçdaroğlu'ndan 27 Mayıs açıklaması

Kılıçdaroğlu'ndan 27 Mayıs açıklaması

27 Mayıs darbesiyle ilgili açıklama yapan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, "Şunu bütün vatandaşlarımın bilmesini isterim. Darbe hukukunu tahkim edenlerin, güçlendirenlerin 'biz darbelere karşıyız' demeleri tam bir aldatmacadır..." ifadelerini kullandı.

Zeynep'i öldüren boksör suç  makinası çıktı

Zeynep'i öldüren boksör suç makinası çıktı

Muğla'da kız arkadaşının ölümüne sebep olan boksör Selim Ahmet Kemaloğlu'nun 14 ayrı suçtan suç kaydı olduğu ortaya çıktı.

Sağlık Bakanlığı'ndan 11 sektöre yönelik yeni önlemler!

Sağlık Bakanlığı'ndan 11 sektöre yönelik yeni önle...

Sağlık Bakanlığı, normalleşme sürecinde koronavirüse karşı sektörlere yönelik hazırlanan rehberlerin tek başlıkta toplandığını ve rehberde 11 sektöre yönelik alınması gereken tedbirlerin ilk kez yayımlandığını açıkladı.

Ekrem İmamoğlu: Benim ciğerim yanıyor

Ekrem İmamoğlu: Benim ciğerim yanıyor

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, iktidarın kutuplaştırıcı söylemlerinin topluma işlemediğini belirterek, "Toplumun bütün zorlamalara, bütün zorluklara rağmen çok güçlü bir demokrasi bilinci olduğunun farkına varamayacak kadar gözlerinin körleştiğini düşünüyorum" dedi.

THY ikramları kaldırdı

THY ikramları kaldırdı

THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, iç hat uçuşlarında ve iki saate kadar olan yurt dışı seferlerinde su dışında hiçbir ikramda bulunulmayacağını söyledi.

Faruk Bildirici RTÜK'teki ballı gezileri açıkladı

Faruk Bildirici RTÜK'teki ballı gezileri açıkladı

RTÜK eski üyesi, gazeteci Faruk Bildirici, "RTÜK’ü şeffaf davranmaya ve son bir yıl içerisinde hangi üyeye -başkan dahil- ne kadar harcırah ödendiğini açıklamaya davet ediyorum" dedi.

3 GSM şirketine bayram incelemesi!

3 GSM şirketine bayram incelemesi!

Bayramda sevdiklerini arayan vatandaşlar kimseye ulaşamadı. 3 GSM şirketi de sıkıntının kendisinde olmadığını açıklayarak rakiplerini suçladı. Ulaştırma Bakanlığı, yaşanan durumla ilgili olarak inceleme başlattı.

İşte İllere göre coronadan ölenlerin sayısı

İşte İllere göre coronadan ölenlerin sayısı

Sağlık Bakanı Koca, dün yaptığı açıklamada covid-19 nedeniyle 28 kişinin yaşamını yitirdiğini açıklamıştı. Hangi ilde kaç kişi vefat etti sorusu ise gizli tutulmuştu. İl il koronavirüsten vefat edenlerin sayısı ilk kez açıklandı.

Yüzük parmağı daha uzun olanlar dikkat!

Yüzük parmağı daha uzun olanlar dikkat!

İngiltere'de yapılan bir araştırmada, yüzük parmağı uzun olan erkeklerin, kısa olanlara göre koronavirüsten ölüm oranının daha düşük olduğu öne sürüldü.

AKP'li 63 vekil DEVA'ya geçiyor iddiası!

AKP'li 63 vekil DEVA'ya geçiyor iddiası!

Eski MHP’li, ANAP hükümetlerinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı yapan Yaşar Okuyan, 63 AKP'li milletvekilinin Ali Babacan'ın kurduğu DEVA Partisi'ne 'geçme noktasında' olduğunu söyledi.

Adnan Menderes'ten idama götürüleceği nasıl gizlendi?

Adnan Menderes'ten idama götürüleceği nasıl gizlen...

Hürriyet yazarı Sedat Ergin, bugünkü köşesinde Eski Başbakan Adnan Menderes, Dışişleri Bakanı Fatin Rüştü Zorlu ve Maliye Bakanı Hasan Polatkan'ın idamıyla sonuçlanan 27 Mayıs 1960 darbesini yazdı.

Düğünlerin yapılabileceği tarih belli oldu

Düğünlerin yapılabileceği tarih belli oldu

Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu üyesi Profesör Doktor Seçil Özkan, her şey yolunda giderse ve tedbirlere uyulursa 11 Temmuz'dan sonra düğün gibi toplu organizasyonların yapılabileceğini söyledi.

Fitch’ten Türkiye’ye kötü haber

Fitch’ten Türkiye’ye kötü haber

Fitch, İtalya ve İspanya'nın yüzde 9'un üzerinde daralacağını tahmin ederken Türkiye'nin 2020 yılı için daralma tahminini yüzde 2'den yüzde 3'e çıkardı.

Yılmaz Özdil'e 5 milyon dolarlık teklif...

Yılmaz Özdil'e 5 milyon dolarlık teklif...

Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, kendisine gazetede yazmayı bırakması için 5 milyon dolar teklif edildiğini söyleyerek, "Ben kendi adıma söylüyorum; Burak Akbay'ı yarı yolda bırakmayacağım ve benim kalemim satılık değil" dedi.

 3 Haziran'dan sonra seyahat yasağı bitiyor!

Seyahat yasağı bitiyor!

3 Haziran’dan sonra çok önemli normalleşme adımları atılacak. Bayram sonrası koronavirüs vaka verileri de dikkate alınarak parklar ve sahillerin yeniden ziyarete açılması, İstanbul, İzmir ve Ankara’nın da aralarında olduğu 15 ile giriş-çıkış yasağının kaldırılması planlanıyor.

3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18