• USD  5,71
  • EURO  6,32
  • BORSA  100.486,74
  • ALTIN  274,83
SON DAKİKA
GÜNDEM
ABD’li komutandan flaş Türkiye açıklaması

ABD’li komutandan flaş Türkiye açıklaması

ABD’nin Avrupa, Afrika ve NATO Hava Kuvvetleri Komutanı Jeffrey L. Harrigian, Türkiye'yle ilgili açıklamalarda bulundu. Harrigian, "Türkiye ittifak içinde inanılmaz derecede önemli bir ortak olmaya, biz de NATO müttefiki olarak Türkiye'ye bağlı kalmaya devam ediyoruz” dedi.

Hakan'dan Bakan Selçuk'un annelere ziyaretine tepki

Hakan'dan Bakan Selçuk'un annelere ziyaretine tepk...

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'un HDP binası önünde bekleyen annelerle birlikte oturmasına tepki gösterdi. Hakan, "Devletin bir bakanı HDP’nin önünde oturmaz, oturamaz" dedi.

CHP’de kurultay süreci başladı

CHP’de kurultay süreci başladı

2020 yılında yapılması planlanan kurultaya hazırlanan CHP, yarın genel merkezde bir araya gelerek bir toplantı yapacak

Erdoğan, Evren ve Şahinkaya'nın mallarına el konmasını istedi

Erdoğan, Evren ve Şahinkaya'nın mallarına el konma...

12 Eylül davasıyla ilgili temyiz dilekçesi hazırlayan Erdoğan'ın hukuk birimi Evren ve Şahinkaya’nın mal varlığı ile mirasına el konulabilmesi için yargılanmanın sürmesi talep etti.

49 il ve KKTC’de FETÖ operasyonu

49 il ve KKTC’de FETÖ operasyonu

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca FETÖ'nün TSK yapılanmasına yönelik başlatılan soruşturmada 223 astsubay hakkında gözaltı kararı verildi.

Şevket Çoruh saldırıya uğradı

Şevket Çoruh saldırıya uğradı

Oyuncu Şevket Çoruh kişisel Twitter hesabından İzmir’de darp edildiğini duyurdu.

Çankırı ve Ankara sallandı

Çankırı ve Ankara sallandı

Çankırı ve Ankara sabaha depremlerle uyandı, merkez üssü Çankırı'nın Hacılar bölgesi olarak belirlenen deprem korku ve panik yarattı ve Ankara'da da hissedildi.

Rasim Ozan Kütahyalı'ya Boşnaklara hakaretten hapis cezası

Rasim Ozan Kütahyalı'ya 10 ay hapis cezası

Boşnaklar için söylediği iğrenç sözler nedeniyle İstanbul yargılanan Rasim Ozan Kütahyalı’ya "halkın bir kesimini sosyal sınıf din mezhep cinsiyet bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılama" suçundan 10 ay hapis cezası verildi. Mahkeme iyi hal indirimi uygulamadı.

Davutoğlu, biz gidiyoruz diyerek istifa etti

Davutoğlu, biz gidiyoruz diyerek istifa etti

AKP’nin ihracını istediği ve bugün ihraç edilmesi beklenen eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, ekibiyle birlikte iktidar partisinden istİfa etti.

CHP'de erken seçim hazırlıkları başladı

CHP'de erken seçim hazırlıkları başladı

Parti yönetimi 24 ilde 120 milletvekili görevlendirerek, seçim bölgelerindeki son durumu değerlendirecek bir rapor hazırlamalarını istedi.

Süleyman Soylu'ya çakarlı tepkisi

Süleyman Soylu'ya çakarlı tepkisi

Fatih Altaylı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun çakarlı araçlara karşı başarısız olduğunu yazdı.

İBB’de 700 milyonluk büyük kriz

İBB’de 700 milyonluk büyük kriz

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisi’nde geçen pazartesi günü ilgili komisyona havale edilen 700 milyonluk borçlanma talebi dün meclise gelmedi.

Akit yazarı: Kız öğrenciye bayan öğretmen olması daha iyi..

Akit yazarı: Kız öğrenciye bayan öğretmen olması d...

Yeni Akit yazarı Ahmet Gülümseyen, kız öğrencilere kadın, erkek öğrencilere erkek antrenör tarafından eğitim verilmesini savundu.

Fatoş Güney'den o annelere destek

Fatoş Güney'den o annelere destek

Yılmaz Güney'in eşi Fatoş Güney, Sabah gazetesinden Tuba Kalçık'a yaptığı açıklamalarda HDP binası önünde eylem yapan annelere destek verdiğini belirtti ve "Tüm kalbimle o annelerin yanındayım. Anneler, çocuklarına kavuşmalı" ifadelerini kullandı.

İcradan satılık doktor ilanına büyük tepki

İcradan satılık doktor ilanına büyük tepki

Türk Tabipleri Birliği (TTB), Cizre İcra Dairesi’nin açık artırma ilanında doktorluğa “taşınır mal” olarak yer vermesine tepki gösterdi.

Öcalan'ın TRT'ye çıkması ifade özgürlüğü sayıldı

Öcalan'ın TRT'ye çıkması ifade özgürlüğü sayıldı

Terörist elebaşı Abdullah Öcalan'ın kardeşi Osman Öcalan'ın TRT Kurdi'ye çıkartılmasıyla ilgili yapılan suç duyurusuna savcılık, 'ifade özgürlüğü' diyerek soruşturma yapılmasına yer olmadığını söyledi.

Yürek burkan olayın perde arkası ortaya çıktı

Yürek burkan olayın perde arkası ortaya çıktı

Ankara'da Recep Peker isimli vatandaş emekli maaşına el konulunca kendini ateşe vermişti. Yürek burkan olayın detayları ortaya çıktı. Peker “Aç kaldım, adaletten umudumu kesmedim. Ama şimdi adaletin zenginin yanında olduğunu anladım” dedi

AKP'de Bahçeli çatlağı...

AKP'de Bahçeli çatlağı...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, kabine revizyonu ile ilgili yaptığı açıklamalar büyük ses getirmişti. Bahçeli'nin kabine revizyonuna olumsuz bakan mesajlarından sonra, AKP'de önemli bir tartışma başladı.

CHP'li Kaya'dan fındık uyarısı: TMO randıman tespitini eksik yapıyor

CHP'li Kaya'dan fındık uyarısı

CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, Toprak Mahsulleri Ofisi’nin (TMO) fındık alımına ilişkin yaptığı yanlış uygulamaları dile getirerek, üreticinin çeşitli hatalar nedeniyle mağdur edildiğini ifade etti.

TKDF'den cinsiyet eşitliği tepkisi: Bu bir rezalet...

Canan Güllü: Mücadeleden vazgeçmeyeceğiz

Milli Eğitim Bakanlığının kararnamesiyle cinsiyet eşitliğinin kaldırılması kadın derneklerinin tepkisini çekti.TKDF Başkanı Canan Güllü"tecavüze, istismara ve kadın ölümleri ile şiddetine onay verdiğini aciklamaktadir.Bu kararın baska izahı yoktur."

3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18