• USD  4,86
  • EURO  5,67
  • BORSA  89.897,67
  • ALTIN  193,55
SON DAKİKA

Aldatılan eş o sırları anlattı

Aldatılan eş o sırları anlattı

12 Ağustos 2017 12:03

Eski manken Seçkin Piriler iki oğlunun babası Duman Grubunun solisti Kaan Tangöze hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.


Yeni dizi projesiyle ekranlara dönmeye ve kendi tasarımlarıyla 'Seçkin Piriler' markasını yaratmaya hazırlanan Seçkin Piriler, Posta gazetesine verdiği röportajda çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.
6 yıllık eşi Kaan Tangöze'den olaylı bir şekilde boşanan Seçkin Piriler, "Aldatıldığınızı anlamadınız mı?" şeklindeki soruya "Son ana kadar yatakta her şey çok iyiydi. Hatta beni aldattığını gazeteden öğrenmeden üç gün önce Bodrum'da oteldeydik, her şey harikaydı." yanıtını verdi.
İşte o röportajdan bir kesit;


Aldatıldığınızı hiç mi hissetmediniz?

İki gün önce kucağında oturuyordum, nasıl anlayabilirdim! Karda yürüyüp izini belli etmeyenlerdenmiş. Konseri olmadığında hep evdeydi. Meğer konserlerine götürüyormuş.

Kadınlar aldatıldıklarını anlar ama susar bazen... Bunu tercih etmiş olabilir misiniz?

Şüpheleneceğim hiçbir şey olmuyordu ki!

Yataktada mı?

Son ana kadar yatakta her şey çok iyiydi. Hatta beni aldattığını gazeteden öğrenmeden üç gün önce Bodrum'da oteldeydik, her şey harikaydı. El ele, göz göze, diz dizeydik. Kaan gelince çocuklardan önce beni öperdi. Üçüncü çocuğu istiyordu. "İki erkeğin yanına bir kız yakışır"diyordu. Bizi tanıyan herkes biliyor bunları. Her şeyimiz yerli yerindeydi.

 


aldatma, manken, seçkin piriler, duman, gazete, kaan tamgöze
ÖNCEKİ Akıncı üssü davasında tartışma yaratacak ifade SONRAKİ Bodrum'da plajda şok görüntü