• USD  5,31
  • EURO  6,00
  • BORSA  101.728,51
  • ALTIN  225,70
SON DAKİKA

Ali Koç'tan bomba açıklama

Ali Koç'tan bomba açıklama

27 Ocak 2018 12:45

Fenerbahçe'de yapılacak seçim öncesi Yüksek Divan Kurulu toplantısında açıklamalarda bulunan başkan adayı Ali Koç, aday olma gerekçesini ve hedeflerini açıkladı.


Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, Yüksek Divan Kurulu toplantısında konuştu.

Sarı lacivertli kulübün Haziran ayında yapılacak başkanlık seçimi öncesinde adaylığını açıklayan Ali Koç, Yargıtay süreci ve neden başkan adayı olduğun dair önemli açıklamalar yaptı.

İşte Koç’un çok konuşulacak sözleri;

“6 sene boyunca katıldığım Yüksek Divan Kurulu’na bugün kürsüye farklı bir sıfatla çıkıyorum. Zamanı geldiğinde elimi taşın altına koyacağım demiştim. Bundan sonra oluşan şartlara göre, sürdürelemez mali yapı ve kulübün gidişatı tahminimden önce adım atmama sebep oldu”

“Yargıtay kararı açıklanınca süreç bitmeyecek. Bir üst mahkemeye gidebilir ve senelerce sürüncemede kalabilir. Bu dava yarın da bitebilir, 3 sene 5 sene sonra da bitebilir. Ancak Fenerbahçe’mizin bekleyecek bu kadar zamanı olmadığı için yola çıktım.”

“ADAYLIK ZAMANLAMASINDA DOĞRU KARAR VERDİĞİMİ GÖSTERDİ”

“Seçildiğimiz takdirde haklı davamıza sahip çıkacağımız ve kulübümüzün uğradığı zararların tazmini için her türlü mücadeleyi vereceğimizden şüphemiz olmadığı için sonuna kadar gitmek için elimizden gelen her şeyi yapmak için müsterih olabilirsiniz.”

“Ayrıca bildiğiniz gibi sayın başkanımız da Silivri’de ve birçok yerde yaptığı açıklamalarda, “Şike Kumpası davasında Yargıtay kararının bir önemi kalmamıştır” ifadesini kullandığını hatırlatmak isterim. Başkamımızın bu görüşleri adaylık zamanlamasında doğru karar verdiğimi bana gösterdi. Bu 3 husus yargıtay süreci konusundaki düşüncelerimi yansıtmak için paylaştım.”


aziz yıldırım, başkan, aday, ali koç, divan, fenebahçe
ÖNCEKİ Bülent Ersoy yoğun bakımda SONRAKİ Postacı kılığında eylem yapacaktı