• USD  5,80
  • EURO  6,55
  • BORSA  99.835,31
  • ALTIN  237,20
SON DAKİKA

Asena Atalay'dan mahkemede şok sözler

Asena Atalay'dan mahkemede şok sözler

10 Nisan 2018 15:28

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin’in açtığı velayet davasında oğlu Çınar ve eski eşi Asena Atalay mahkemede ifade verdi.


İstanbul 11. Aile Mahkemesi’ne annesi Asena Atalay’la birlikte gelen Çınar Erkin yaklaşık yarım saat pedagog eşliğinde ifade verdi. Asena Atalaydan mahkemede şok sözler Oğlumun odası bile yok
Çıkışta “Anneciğim” diye annesine sarıldı. Anne ve oğlu daha sonra avukatları Beyza Sındıraç eşliğinde adliyeden ayrıldı. Oğlunun ifadesinin ardından adliye koridorunda bir açıklama yapan ve geleceği için oğlunun fotoğrafını çekilmesini istemeyen Asena Atalay, “Biz pedagogla ilgili belgelerin hepsini mahkemeye sunduk. Onlar da baktılar ki her şey normal. Biz adliye pedagoğuna Çınar’ı göstermek istiyoruz dediler. Mahkeme de pedagogla çocuğun görüşmesine karar verdi” dedi.

EN SON 2.5 AY ÖNCE BABASINDA KALDI

Çocuğunu düşünen bir insanın bunu yapmayacağını sözlerine ekleyen Asena Atalay, “Karşı tarafla velayet konusunda anlaşma yok. Eğer ben nafakalardan, para davalarından vazgeçersem o da velayetten vazgeçiyor. Eğer davayı ben kazanırsam mahkeme Caner’in bütçesine göre karar verecek. O yüzden sen para davalarından vazgeçmezsen ben de velayet davasından vazgeçmem diyor. Velayeti alması için hiçbir sebep yok, ben gayet normal, çocuğumu büyütüyorum. Benim için önemli olan Çınar. Çocuk en son 2.5 ay önce babasında kaldı. Pedagogla görüşmemde pedagog çocuğun eğitim durumunu, yaşam tarzını sordu. Evime misafir olacaklar. Neleri sever, neleri sevmez... Çok genel konuşuldu. Güzel geçti. Babasının evinde Çınar’ın odası bile yok, benim annemin evinde bile Çınar’a özel oda var” dedi.

Avukatı Beyza Sındıraç da “Çınar çok hassas bir çocuk, annesine çok düşkün. Caner çocuğuyla hiç ilgilenmiyor. Velayet davasını açmasının nedeni oğlu değil iştirak nafakası ödememek için” dedi.. Antrenmanda olduğu söylenen Caner Erkin’in de bu hafta için adliye gelerek açtığı velayet davasıyla ilgili ifade vermesi bekleniyor.


mahkeme, caner erkin, çınar, asena atalay, pedagog
ÖNCEKİ İkinci el otoda yeni dönem başlıyor SONRAKİ O rektör istifa etti