• USD  5,71
  • EURO  6,37
  • BORSA  102.556,15
  • ALTIN  260,64
SON DAKİKA

Çarpışma dizisinde şok ayrılık

Çarpışma dizisinde şok ayrılık

04 Ocak 2019 09:53

Show TV'nin haftaiçi hergün perşembe günü ekrana gelen yeni dizisi Çarpışma'da yeni bölümde şok bir ayrılık yaşanacak. 6 bölüm boyunca dizinin kilit isimlerinden biri olan karakter diziye veda edecek.


Show tv'nin sezon ortasında büyük umutlarla yayına soktuğu yeni dizisi Çarpışma 6. bölümü ile geçtiğimiz hafta ekrana geldi. Karşısında sıkı rakipleri olan dizi bir türlü reyting listelerinde beklenen başarıyı gösteremese de diziyi ilgiyle izleyen büyük bir kesim var.

Dizinin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Alperen Duymaz gibi genç ve başarılı oyuncular var. Fakat dizinin 7. bölümünde ekrana veda edecek bir oyuncu var. Yapımcı yeni bölümde kimin ayrılcağını resmen duyurdu.

Dizinin geçtiğimiz hafta ekrana gelen 6. bölümünde İsmail Demirci’nin canlandırdığı Galip karakteri, Veli’nin zorlamasıyla Zeynep tarafından vurulmuştu. Galip’in ölüp ölmeyeceği merak konusu olmuştu.

Karısı Zeynep tarafından vurulan Galip dizinin yeni bölümlerinde olmayacak. İsmail Demirci'nin 6 bölümdür hayat verdiği ve dizinin kilit isimlerinden biri olan Galip, senaryo gereği ölecek.

ÇARPIŞMA YENİ BÖLÜM NE ZAMAN

Çarpışma dizisi, reklam azlığı nedeniyle Ocak ayı boyunca ekranda olmayacak. Show TV yayın akışında dizinin yeni bölümü hakkında bir açıklama henüz yok.
 


Kıvanç tatlıtuğ, show tv, ocak, çarpışma
ÖNCEKİ Ruhsatsız silah peynir-ekmek gibi satılıyor SONRAKİ İstanbul'da yük gemisi alev alev yandı