• USD  5,69
  • EURO  6,35
  • BORSA  102.600,84
  • ALTIN  260,64
SON DAKİKA

Haluk Levent'ten ODTÜ rektörüne çağrı

Haluk Levent'ten ODTÜ rektörüne çağrı

13 Nisan 2019 10:40

Orta Doğu Teknik Üniversitesinde her yıl düzenlenen uluslararası bahar şenliğinin iptal edildiği açıklandı. Kararıa tepki gösteren Haluk Levent sosyal medya hesabından açıklama yaparak, "Ben eski okulumda konser vermeye hazırım. Para almayacağız." ifadelerini kullandı.


Orta Doğu Teknik Üniversitesinde her yıl düzenlenen uluslararası bahar şenliği iptal edildi. Haluk Levent bu karara tepki göstererek sosyal medya hesabında açıklama yaptı.


"BU FESTİVAL OLSUN PARA ALMAYACAĞIZ"

Rektörlük iptal edilen şenlik ile ilgili olarak, "Üniversitemizin mevcut teknik ve idari olanakları ile gerçekleştirilmesi mümkün olmadığından, 33'üncü Bahar Şenliği'nin yapılamayacağını bilgilerinize sunarız" açıklamasını yaptı. Bu karara ise müzisyen Haluk Levent tepki gösterdi. Twitter'dan "Sayın ODTÜ rektörüne çağrımdır!" diye yazan Levent, "Ben eski okulumda konser vermeye hazırım. Bir- iki rock grubu da yanımda getiririm.. Bu festival olsun. Valla para almayacağız ve ses-ışık tesisatını da kendimiz getireceğiz.. Haydi sayın Rektörüm!" ifadelerini kullandı.

 


konser, bahar, odtü, rock, haluk levent, müzisyen
ÖNCEKİ CHP Mazbatanın alınacağı tarihi açıkladı SONRAKİ İçişleri Bakanından sert çıkış