• USD  7,77
  • EURO  9,20
  • BORSA  1.530,27
  • ALTIN  419,28
SON DAKİKA

Ünlü politikacıya evinin önünde silahlı saldırı

Ünlü politikacıya evinin önünde silahlı saldırı

15 Ocak 2021 13:45

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a evinin önünde saldırı düzenlendi.


Olayı Twitter'dan duyuran Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selim Temurci, "Genel Başkan Yardımcımız Selçuk Özdağ abimize evinin önünde silahlı ve sopalı saldırıda bulunulmuştur" dedi. 

Temurci, "Bu aşağılık saldırıyı şiddetle kınıyor, suçluların bir an önce yakalanarak adaletin önüne çıkarılmasını bekliyoruz. Korkaklarla ve alçaklarla mücadelemiz kesintisiz sürecektir" ifadelerini kullandı. 

Gelecek Partisi Genel Sekreteri Kani Torun da “Genel Başkan Yardımcımız Selçuk Özdağ’a yapılan menfur saldırıyı şiddetle kınıyorum. Bu saldırı demokrasimize yapılmıştır. Yetkililerden faillerin bir an önce bulunmasını talep ediyoruz. Kaba kuvvetle sesimizi kısmak isteyenler boşuna uğraştıklarını yakında anlayacaklar” dedi.  

GELECEK PARTİ'Lİ ÜSTÜN'DEN ÖZDAĞ'A ZİYARET 

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün, Selçuk Özdağ’ı hastanede ziyaret etti. Üstün, Özdağ’ın cuma namazına giderken saldırıya uğradığını söyledi.

Twitter’dan ilk açıklamayı yapan Feramuz Üstün, Selçuk Özdağ’ın cuma namazına giderken saldırıya uğradığını belirtti. Üstün, “ Maalesef Türkiye’nin geldiği nokta bu. Memleket için ne bedel ödenecekse, gençliğimizden beri ödedik. Ödemeye de devam edeceğiz. Bu menfur saldırıyı şiddetle kınıyorum. Gelecek Partisi kadroları Türkiye’yi bu süreçten ve ülkemizi içerisine düşürdüğünüz bu korku ikliminden kurtaracak” ifadelerini kullandı. 


selçuk özdağ, gelecek partisi
ÖNCEKİ Aile hekimleri : Randevu var, aşı yok SONRAKİ Melek İpek davasında flaş gelişme