• USD  17,95
  • EURO  18,31
  • BORSA  2.980,00
  • ALTIN  1.020,24
SON DAKİKA

Yusuf Güney, Tarkan'a yalaka dedi

Yusuf Güney, Tarkan'a yalaka dedi

28 Eylül 2019 10:53

Saray ünlüsü Yusuf Güney, sanatçı Tarkan'a 'yalaka' göndermesi yaptı.


Şarkıcı  Yusuf Güney, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'e yönelik olarak kullandığı ifadeler nedeniyle ünlü sanatçı Tarkan'a tepki gösterdi ve 'yalaka' göndermesinde bulundu.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Tarkan'ın Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda düzenlenen konserine gitmişti.

Sputnik'te yer alan habere göre; Konseri sırasında şarkılarına bir süre ara veren Tarkan, kendisini izlemeye gelen İmamoğlu ve Soyer 'e teşekkür etmişti. Soyer’in İzmir için çok güzel şeyler yapacağına inandığını belirten Tarkan, İmamoğlu için de "Güler yüzünüzle, samimiyetinizle, sahiciliğinizle gün gibi doğdunuz İstanbul’a. İnşallah çok güzel şeyler yapacaksınız. İnanıyoruz. Yanınızdayız. Sizi seviyoruz. Onurlandırdınız bu gece konserime gelerek" demişti.


Söz konusu anlara ilişkin olarak şarkıcı olduğunu söyleyen Yusuf Güney'den 'tepki' geldi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Yalakadan sanatçı olmaz" şeklindeki ifadesiyle Tarkan'ın görüntülerini birleştiren Güney, şunları söyledi:

"İnce bir mesajdır, anlayana: Sayın Kılıçdaroğlu ne demiş? Arkadaşlar Tarkan'a, megastarımıza lafım yok. Lafım ve bu videoyu paylaşma nedenim bana aylardır hakaret eden şahıslara naçizane bir göndermedir. İnce bir mesajdır anlayana."


tarkan, yalaka, yusuf güney
ÖNCEKİ İmamoğlu: Suriyelileri kendi kaderlerine terk etmeyeceğiz SONRAKİ Ünlü deprem kahininden Türkçe paylaşım