• USD  7,22
  • EURO  8,57
  • BORSA  1.034,40
  • ALTIN  481,12
SON DAKİKA
MEDYA
Özgür Gazeteciler İnsiyatifinden SETA'ya tepki

Özgür Gazeteciler İnsiyatifinden SETA'ya tepki

SETA’nın, “Uluslararası Medya Kuruluşlarının Türkiye Uzantıları” başlığıyla yayımladığı raporunda, Türkiye’de çalışan uluslararası medya temsilcilerini sosyal medya hesapları da dahil açıklayarak hedef göstermesine dönük tepkiler artıyor.

Fatih Portakal’dan Merkez Bankası tepkisi: Faturayı millet ödeyecek

Fatih Portakal’dan Merkez Bankası tepkisi: Faturay...

Merkez Bankası Başkanı Çetinkaya'nın görevden alınması sonrası gazeteci ve Fox Ana Haber sunucusu Fatih Portakal'dan hükümete tepki geldi.

Doğan Şentürk’ten gazetecilerin fişlenmesine sert tepki

Şentürk’ten gazetecilerin fişlenmesine sert tepki

Medyafaresi.com Özel Haber - Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmalar Vakfı (SETA) tarafından yayımlanan “Uluslararası Medya Kuruluşlarının Türkiye Uzantıları” başlıklı raporda, yabancı basının Türkçe servislerinde çalışan gazeteciler hedef alındı.

Erdal Sağlam Hürriyet'ten ayrılma gerekçesini açıkladı

Erdal Sağlam Hürriyet'ten ayrılma gerekçesini açık...

Çeyrek asırdır Hürriyet gazetesinde olan, ekonomi yazarı Erdal Sağlam, gazete ile yollarını ayırdığını sosyal medya hesabından duyurdu

Yılmaz Özdil’den Pakize Anne

Yılmaz Özdil’den Pakize Anne"ye destek

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Şehit Anaları Derneği Başkanı Pakize Akbaba’ya hakaret davası açması kamuoyunda büyük yankı uyandırdı.

Hürriyet'te skandal:4 ay önce çıkartılan Faruk Bildirici'nin adı hala duruyor

Hürriyet'te skandal:4 ay önce çıkartılan Faruk Bil...

Hürriyet Gazetesinde 4 ay önce işten çıkartılan okur Temsicisi Faruk Bildirici adının hala İnternet sitesinde durmasına isyan etti.O köşeye hala okurlardan mektup geliyor..

Yılmaz Özdil: Bu yaz Ayetel kürsi diyeti moda

Yılmaz Özdil: Bu yaz Ayetel kürsi diyeti moda

‘Ayetel kürsi diyeti’ uygulayarak hastalıkları geçirdiğini iddia eden Yüksel D.'yi bir vatandaş şikayet etti. Yılmaz Özdil, skandal olayı köşesine taşıyarak, "Türkiye eskisi gibi yerinde duruyor ama, olan dinimize oldu." ifadelerini kullandı.

Altaylı'dan Nagehan Alçı'ya sert eleştiri

Altaylı'dan Nagehan Alçı'ya sert eleştiri

Habertürk yazarı Fatih Altaylı aynı gazetede yazan ve AKP'ye yakınlığı ile bilinen Nagehan Alçı'yı yazdığı köşe yazısı nedeniyle eleştirdi

Haziran'da 66 Gazeteci hakim karşısına çıktı

Haziran'da 66 Gazeteci hakim karşısına çıktı

Haziran ayında 66 gazetecinin hakim karşısına çıktığını belirten Yarkadaş, “Gazeteciler adliyeye gitmekten, haber yazmaya fırsat bulamıyor” dedi.

Sevilay Yılman isyan etti: Anırmayacağım kardeşimmm…

Sevilay Yılman isyan etti: Anırmayacağım kardeşimm...

Habertürk Yazarı Sevilay Yılman sosyal medya hesaplarından ve telefonundan " ne zaman anıracaksın?" diye rahatsız edildiğini söyleyerek, " Anırmayacağım kardeşim. Çünkü böyle bir sözüm yok" dedi

Washington Post'tan çarpıcı Türkiye analizi

Washington Post'tan çarpıcı Türkiye analizi

Ekrem İmamoğlu'nun ezici farkla kazandığı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri, dünya medyasının gündeminden düşmüyor. Amerikan Washington Post (WP) gazetesi, "yazı işleri kurulu" imzasıyla bir analiz yayınladı.

Selvi: Erdoğan, Erkan Tan’dan rahatsız

Selvi: Erdoğan, Erkan Tan’dan rahatsız

Katıldığı canlı yayında A Haber Sunucusu Erkan Tan ile ilgili konuşan Hürriyet gazetesi yazarı Selvi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Tan'dan rahatsız olduğunu söyledi

Semra Topçu: Gazetecilere yaşam hakkı yok

Semra Topçu: Gazetecilere yaşam hakkı yok

Halk TV'den ayrılışı günlerce konuşulan gazeteci Semra Topçu, Türkiye'de gazeteci olarak işsiz kalmak konulu bir söyleşiyle karşımıza çıktı. Semra Topçu,gazeteciliğe yaşam hakkı tanımayan bir sistemde yaşadığımıza dikkat çekti.(ÖZEL)

Fatih Portakal'dan Erdoğan'a: Siz değişemezsiniz artık

Fatih Portakal'dan Erdoğan'a: Siz değişemezsiniz a...

Medyafaresi.com özel haber- FOX anchormani Fatih Portakal, "Seçmenin mesajını görmezden gelemeyiz" diyen Erdoğan'a yanıt verdi.

Medya Ombudsmanı Faruk Bildirici  iktidar yanlısı medya da kaybetti

Medya Ombudsmanı Faruk Bildirici iktidar yanlısı...

Medya Ombudsmanı Faruk Bildirici İstanbul seçiminde medyanın tutumuna ilişkin değerlendirmeyi kişisel sitesinde yayınladı. Bildirici siyasette olduğu gibi medyada da yeni bir dönemin açıldığını belirtti.

Fatih Portakal'dan Ayşe Öğretmen paylaşımı

Fatih Portakal'dan Ayşe Öğretmen paylaşımı

Fox TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal 'çocuklar ölmesin' dediği için yargılanan Ayşe Öğretmen için bir paylaşımda bulundu.

MHP'nin gazetesi de krize yenildi

MHP'nin gazetesi de krize yenildi

MHP’nin yayın organı Ortadoğu gazetesi, ekonomik sorunlar nedeniyle ulusal yayından yerel yayına geçiş yaptıklarını duyurdu.

Fatih Portakal: Binali Bey ağlamasın seçimin tek kaybedeni Erdoğan

Fatih Portakal: Binali Bey ağlamasın...

TürkiyeGündemi özel röportaj- Gazeteci ve Fox Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, İmamoğlu'nun tarihi zaferle kazandığı İstanbul seçimleriyle ilgili sorularımızı yanıtladı.

Fatih Portakal Erdoğan ve AKP’nin neden kaybettiğini açıkladı

Fatih Portakal Erdoğan ve AKP’nin neden kaybettiği...

Gazeteci ve Fox Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, Ekrem İmamoğlu'nun 23 Haziran seçimini rakibine rekor fark atarak kazanmasının ardından sosyal medya hesabından mesaj yayınladı.

İsmail Küçükkaya Binali Yıldırım'ı affetmedi

İsmail Küçükkaya Binali Yıldırım'ı affetmedi

Fox Tv Çalar saat sunucusu İsmail Küçükkaya, ortak yayınla ilgili olarak Binali Yıldırım'a hakkını helal etmediğini söyledi ve "Allaha havale ettim" dedi