• USD  3,65
  • EURO  4,30
  • BORSA  106.474,46
  • ALTIN  152,53
SON DAKİKA
FOTO GALERİLER
İstanbul'da yılbaşı gecesi terör saldırısı

İstanbul'da yılbaşı gecesi terör saldırısı

İstanbul Ortaköy'deki gece kulübü Reina'da terör! Uzun namlulu silahla kapı önündekilere ateş açan terörist 1 polis ile 1 vatandaşı şehit ettikten sonra içeriye girdi, vatandaşların üzerine kurşun yağdırdı.

Teröre Lanet

Teröre Lanet

İstanbul'daki terör saldırısıan lanet yağdı.

Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna saldırı!

Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna saldırı! Ateş açıldı!

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’ nun konvoyuna Artvin’ in Şavşat ilçesinden Ardanuç ilçesine gittiği sırada Yanıklı Köyü yakınlarında ateş açıldı.

Nasa'dan Mars'ın daha önce hiç yayınlanmamış görüntüleri!

Mars'ın daha önce hiç yayınlanmamış görüntüleri!

Mars’ın bu seneki bahar ekinoksu gökbilimciler için çeşitli sürprizleri de beraberinde getirdi. 4 Temmuz’da gökbilimciler gezegenin neredeyse her noktasını fotoğraflama imkanı buldular.

Yeni Jönümüz, ekranların şahane yakışıklısı Ali Ersan Duru!

Yeni Jönümüz Ali Ersan Duru kimdir?

Birkaç yıldır televizyonda yükselen yeni yüzler trendi, yeni yeteneklerle tanışmamızı sağlıyor. Bunun son örneklerinden biri de ekranların yeni jönü Ali Ersan Duru.

Tarihi cadde İstiklal'de dükkanlar, mağazalar kapanıyor...

Tarihi caddede dükkanlar, mağazalar kapanıyor...

İstanbul denilince belki de ilk akla gelen yerler arasında olan tarihi İstiklal Caddesi son dönemlerde kalabalığı veya güzellikleriyle değil, kapanan mağazaları ile gündemde.

Tarihteki en gizli örgütler!

Tarihteki en gizli örgütler!

Neredeyse her şeyin açıkta yaşandığı dünyamızda en fazla merak uyandıran konulardan biri gizli örgütler. Bu tip örgütlere yönelik şüpheler ve komplo teorileri bitmek bilmez...

Yılda 42 milyon dolar kazanan CEO Marissa Mayer'ın CV'si

Yılda 42 milyon dolar kazanan CEO Marissa Mayer

Amerikalı iletişim devi Verizon Communications'ın, Yahoo'nun araştırma ve reklam işlemlerini 4.83 milyar dolara satın almasının ardından şirketin CEO'su Marissa Mayer'in kariyerine nasıl bir yönde devam edeceği sorusu gündeme geldi.

Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'ın ifadesi

Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'ın ifadesi

Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'ın 15 Temmuz darbe girişimi sonrası tanık sıfatıyla verdiği ifadenin ayrıntıları ortaya çıktı.

Yaratıcı insanların hayata bakışını özetleyen 10 illustrasyon!

Yaratıcı insanların hayata bakış açıları!

Yaşam kalitesini arttıran nice etkenden biri olan hayal gücü ve yaratıcılık, onlara sahip olan herkesin diğer tüm insanlara göre daha şanslı olmasını sağlıyor.

İşte kapatılan dernek, hastane, sendika, üniversite, okul ve yurtlar

İşte kapatılan hastane, üniversite ve okullar

Olağanüstü Hal Kapsamında Alınan Tedbirlere İlişkin Kanun Hükmünde Kararname çerçevesinde Fethullahçı Terör Örgütü'yle (FETÖ) ilişkili olduğu gerekçesiyle yüzlerce dernek, sendika, vakıf, yurt ve okulun kapısına kilit vuruldu.

İşte o korkunç patlamaların sırrı!

İşte o korkunç patlamaların sırrı!

Dün akşam TSK içindeki bir grup tarafından yapılan darbe girişimi kapsamında İstanbul ve Ankara'da jetler alçak uçuşu sıranıda meydana gelen patlama sekleri büyük korkuya neden oldu.

71 yaşındaki kadın 17 yaşındaki çocukla evlendi!

71 yaşındaki kadın 17 yaşındaki çocukla evlendi!

71 yaşındaki Amanda Errell, kendisinden 54 yaş küçük Gary Hardwick ile evlendi. Birbirlerinin hayatının aşkı olduğunu söyleyen çift, seks hayatlarının bundan daha iyi olmadığını iddia etti.

Eva Braun'un hayatındaki 10 trajik gerçek

Eva Braun'un hayatındaki 10 trajik gerçek

30 Nisan 1945 yılında Sovyet Rusya'nın ordularını bekledikleri sığınakta Hitler yalnızca kendisinin değil, yeni evlendiği eşi Eva Braun'un da hayatına son verdi.Faşist lider Adolf Hitler'e ömrünü adamış Eva Braun

13 Çemberle oluşturulmuş 13 sevimli hayvan gifi

13 Çemberle oluşturulmuş 13 sevimli hayvan gifi

Dorota Pankowska, Toronto doğumlu ve Paris'te yaşayan bir sanatçı; twitter'ın logosundan esinlenerek logolar tasarlamış.İşte o sevimli tasarımlar sizler için haberimizde...

Recep Yazıcıoğlu kimdir?

Recep Yazıcıoğlu kimdir?

Türkiye'de her kesim tarafından sevilmiş ve taktir edilmiş bir Vali olan Recep Yazıcıoğlu'nun yaşam hikayesi...

Roma belediye başkanı: Virginia Raggi

Roma belediye başkanı: Virginia Raggi

İtalya’da önceki gün ikinci turu yapılan yerel seçimlerde 2009’da kurulan ve yolsuzluk karşıtı katı tutumuyla tanınan Beş Yıldız Hareketi’nin (M5S) 37 yaşındaki kadın adayı Virginia Raggi açık farkla başkent Roma’nın ilk kadın belediye başkanı oldu

Defterdar Sarı Mehmet Paşa

Osmanlı Bürokratı: Defterdar Sarı Mehme

Osmanlı Tarihinde birçok enteresan ve gizemli şahsiyet bulunmakla beraber, yıllarca devlete hizmet etmiş, bugün iyi tanıyamadığımız isimler de mevcuttur. Defterdar Sarı Mehmet Paşa da bunlardan biri

Mardin'de Emniyet'e bombalı araçla saldırıdan görüntüler

Emniyet'e bombalı araçla saldırıdan ilk görüntüler

Mardin'in Midyat ilçesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne teröristlerce bomba yüklü araçla saldırı düzenlendi. Olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi. İşte bölgeden gelen ilk görüntüler

Kayıp X Gezegeni hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı!

Kayıp X Gezegeni hakkında yeni bir iddia ortaya at

Güneş Sistemi'nin soğuk ve karanlık derinliklerinde Dünya’dan çok daha büyük bir gezegen gizleniyor! Son zamanlarda sıklıkla gündeme gelen ' X Gezegeni'nin (Kayıp gezegen)...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16