• USD  5,90
  • EURO  6,54
  • BORSA  121.474,75
  • ALTIN  294,46
SON DAKİKA
MEDYA
Wikipedia ile ilgili flaş gelişme

Wikipedia ile ilgili flaş gelişme

Anayasa Mahkemesi gerekçeli kararı açıkladı. Karar Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'na (BTK) ulaşınca Wikipedia açılacak.

Gazeteciler gününde cezaevine girdi

Gazeteciler gününde cezaevine girdi

Zonguldak’ın yerel Gazetesi “Halkın Sesi” gazetesi eski yazı işleri müdürü Cevdet Akgün, kesinleşen 5 aylık hapis cezası nedeniyle , 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ne saatler kala Beycuma Cezaevi’ne teslim oldu

Usta gazeteciye Halk Tv şoku

Usta gazeteciye Halk Tv şoku

Baykal ailesinden yeni bir patrona geçen Halk TV'de,Halk Uyanıyor programını yapan usta gazeteci Orhan Uğuroğlu'nun programına son verildi.

Ünlü yapımcının rol için benimle birlikte oldu iddiasına Charlize Theron ateş püskürdü!

Charlize Theron ateş püskürdü!

Hakkındaki taciz iddiaları nedeniyle kariyeri yerle bir olan yapımcı Harvey Weinstein, ünlü Hollywood oyuncusu Charlize Theron'un rol için kendisiyle birlikte olduğunu iddia etmişti. İddialara ünlü oyuncudan yalanlama geldi.

Sözcü yazarları birbirine girdi! Yılmaz Özdil'den Soner Yalçın'a: Omurgasız...

Özdil'den Soner Yalçın'a: Omurgasız!

Sözcü yazarı Yılmaz Özdil sosyal medya hesabından Soner Yalçın'a sert ifadelerle tepki gösterdi. Özdil'in 'omurgasız' demesinin sebebi ise Yalçın'ın, "Gençler geyik yapıyor" demesi.

Yeni Akit'ten AKP'ye şok tepki: Ece Erken'in elektrik faturası isyanını manşet yaptılar

Ece Erken'in fatura isyanı!

AKP'ye yakın Beyaz TV Sunucusu Ece Erken, 1,5 aydır oturmadığını söylediği evine 602 TL fatura gelmesi üzerine sosyal medya hesabından "Enayi yerine koymayın bizi, bu milleti" dedi. Akit gazetesi de bu isyanı manşete taşıdı.

Gazeteci Hasan Cemal’in pasaportuna havalimanında el konuldu

Gazeteci Hasan Cemal’in pasaportuna el konuldu

Berlin’e gitmek isteyen gazeteci Hasan Cemal’in pasaportuna el konulduğu ve yurt dışına çıkış yasağının olduğu bildirildi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay 685 gazetecinin basın kartının iptal gerekçesini açıkladı

685 gazetecinin basın kartı iptal

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "milli güvenliğe tehdit oluşturan yapılarla aidiyeti, irtibatı veya iltisakı olduğu" iddiasıyla 685 gazetecinin basın kartının iptal edildiğini açıkladı.

Fatih Portakal’dan CHP’ye eleştiri

Fatih Portakal’dan CHP’ye eleştiri

Gazeteci ve Fox Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal, Rahmi Turan iddiasıyla başlayan, Talat Atilla ile devam eden ve CHP'de tartışmalara yol açan 'CHP - Saray' gündemiyle ilgili yorumda bulundu.

Talat Atilla’dan Kılıçdaroğlu’na tehdit gibi mesaj: Açıkla yoksa...

Talat Atilla’dan Kılıçdaroğlu’na: Açıkla

Beştepe'ye giden CHP'li iddiası tozu dumana kattı. Muharrem İnce bir açıklamayla meydan okudu ve hesaplaşağız dedi, Rahmi Turan'ın kaynağım dediği Talat Atilla ise Twitter'dan Kılıçdaroğlu'na konuş çağrısı yaptı. Gazeteci İsmail Saymaz ise Talat Atilla'yı şantajla suçlayarak tepki gösterdi.

Muharrem İnce’nin teşekkür mesajının ardından usta Gazeteci Uğur Dündar'dan açıklama

Uğur Dündar: Teşekkür edenler de var

Muharrem İnce, bugün düzenlediği basın toplantısında usta gazeteci Uğur Dündar’a teşekkür etmişti. Uğur Dündar da sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Rahmi Turan: Ondan belge istemediğim için kendimi affetmiyorum

Rahmi Turan: Kendimi affetmiyorum

Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Turan’ın “Saray’da Erdoğan ile görüşen CHP’li” yazısı günlerdir Türkiye’nin gündeminde. Turan, bugünkü köşesinde “Saray’a giden CHP’li” yazısını nasıl yazdığını anlattı.

Uğur Dündar: Aynı belge bana da geldi

Uğur Dündar: Aynı belge bana da geldi

Sözcü yazarı Rahmi Turan, Saray'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşen ismin Muharrem İnce olduğunu açıkladı. Gündeme bomba gibi düşen açıklamanın ardından 'haberin kaynağı kim?' tartışması yaşandı.

Muharrem İnce’den jet açıklama

Muharrem İnce’den jet açıklama

Muharrem İnce de, bu gelişme üzerine konuyla ilgili ilk değerlendirmeyi sosyal medya hesabından yaptı, "İddiaların benimle uzaktan yakından bir ilgisi yoktur, olamaz. Bu iş elbette sadece yargıyla sınırlı kalmayacaktır" dedi.

Rahmi Turan o ismi açıkladı

Rahmi Turan o ismi açıkladı

Türkiye 3 gündür Sözcü Gazetesi yazarı Rahmi Turan’ın “Saray’da Erdoğan ile görüşen CHP’li” yazısını konuşuyor. sozcu.com.tr, halen Londra’da tedavi gören Rahmi Turan’a ulaştı ve o ismin kim olduğunu sordu.

Beko: Saray 1 dakikada 1 aylık asgari ücreti harcıyor

Beko: Saray 1 dakikada 1 aylık asgari ücreti harcı...

CHP İzmir Milletvekili Kani Beko Cumhurbaşkanlığı sarayının asgari ücretlinin bir ayda aldığı 2020 lirayı miktarı, bir dakikada harcadığnıı söyledi.

MİT Öcalan için Ertuğrul Özkök'ten ne istedi ?

MİT Öcalan için Ertuğrul Özkök'ten ne istedi ?

Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök, Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni olduğu 20 yıllık sürede 3 kere MİT'le görüştüğünü, 1999 yılında Abdullah Öcalan idam edilmesin diye kendilerinden yardım istendiğini söyledi.

AA'nın eski genel müdüründen dikkat çeken açıklama

AA'nın eski genel müdüründen dikkat çeken açıklama

Anadolu Ajansı'nın eski Genel Müdürü olan Kemal Öztürk, "Bugün çok bağımsız ve özgür gazetecilik yaptığını söyleyen arkadaşlarımız ben istemeden ertesi gün gazete manşetini bana gönderiyordu, " dedi.

Ahmet Hakan'dan çarpıcı başörtülüye darp açıklaması

Ahmet Hakan'dan çarpıcı başörtülüye darp açıklamas...

Ahmet Hakan, İstanbul Karaköy ve Beşiktaş’ta başörtülü kadınlara yönelik darp olaylarını bugünkü köşesine taşıdı.

RTÜK'e  Bildirici yeniden aday gösteriliyor

RTÜK'e Bildirici yeniden aday gösteriliyor

CHP, RTÜK üyeliği düşürülen Faruk Bildirici’yi yeniden aday göstermeye hazırlanırken, RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin’in de istifasını istiyor

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16