• USD  6,86
  • EURO  7,84
  • BORSA  118.867,19
  • ALTIN  398,61
SON DAKİKA
MEDYA
Türkiye'de yurtdışından fonlanan haber siteleri  raporu

Türkiye'de yurtdışından fonlanan haber siteleri r...

ABD'nin ünlü düşünce kuruluşu Center for American Progress'in 'Türkiye'nin Değişen Medya Ortamı' ismiyle yayınladığı rapordah, T24, Gazete Duvar, Medyascope ve Bianet gibi haber sitelerinin yurtdışı kaynaklı fonlandığı belirtildi.

 Murat Ağırel hastaneye sevk edildi!

Murat Ağırel hastaneye sevk edildi!

Tutuklu bulunan Yeniçağ yazarı Murat Ağırel’in diş tedavisi için hastaneye götürüldüğü belirtildi.

Suçlanan gazeteci kazandığı tazminatı bağışladı

Suçlanan gazeteci kazandığı tazminatı bağışladı

Gazeteci Mehmet Bozkurt, yıllar içinde önce ‘Ergenekoncu’ sonra FETÖ’cü olduğu iddiasıyla yargılandı. Her iki suçlamadan da beraat eden Bozkurt, açtığı tazminat davasında 300 TL kazandı. Bozkurt, "Tazminatımı Darüşşafaka’ya vereceğim."dedi.

Fatih Altaylı: AKP'nin neden oy aldığını anlamıyorsunuz

Fatih Altaylı: AKP'nin neden oy aldığını anlamıyor...

HaberTürk gazetesi yazarı Fatih Altaylı, AKP'nin hâlâ yüksek oy potansiyelinin olduğunu anlattığı yazısına gelen eleştirilere, "AK Parti hâlâ ve her şeye rağmen oy alıyor çünkü siz AK Parti’nin neden oy aldığını hâlâ anlamıyorsunuz" yanıtını verdi.

Fatih Altaylı: Yazarken bile gülüyorum...

Fatih Altaylı: Yazarken bile gülüyorum...

Fatih Altaylı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kaldığı otelin yerini darbecilere bildirmekle suçlanan 3 yaverin tahliye edilmesini bugünkü köşesine taşıdı.

İsmail Küçükkaya erken seçim tahminini açıkladı

İsmail Küçükkaya erken seçim tahminini açıkladı

Fox TV'de Çalar Saat programını sunan gazeteci İsmail Küçükkaya, katıldığı canlı yayında AKP'nin 2021'de erken seçim planladığını söyledi.

Ahmet Hakan'dan CHP'li Kesici'ye destek

Ahmet Hakan'dan CHP'li Kesici' ye destek

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'a karşı yeni politika, üslup ve dil bulunması gerektiğini söyleyen CHP'li İlhan Kesici'ye parti içinde kulak verilmesi gerektiğini belirtti.

TBMM Başkanlığı'ndan Yılmaz Özdil hakkında suç duyurusu

TBMM Başkanlığı'ndan Yılmaz Özdil hakkında suç duy...

TBMM Başkanlığınca, Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil hakkında "TBMM'yi alenen aşağılama", "hakaret" ile "halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" suçlarından soruşturma başlatılması talebiyle suç Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına duyurusunda bulunuldu.

Fatih Altaylı'dan Erdoğan'a: Kalabalıklar her zaman haklı değildir

Fatih Altaylı'dan Erdoğan'a: Kalabalıklar her zama...

"Kalabalıklar her zaman haklı değildir. Halk şiddet istiyor diye şiddet meşrulaştırılamaz!"

Usta Yazar, TBMM'deki hırsızlıkları kaleme aldı

Usta Yazar, TBMM'deki hırsızlıkları kaleme aldı

Usta yazar Yılmaz Özdil Sözcü Gazetesinde yeralan bugünkü yazısında baro Başkan'larının sokulmadığı TBMM'deki hırsızlık olaylarını yazdı.

Çölaşan: Birkaç sapık yüzünden...

Çölaşan: Birkaç sapık yüzünden...

Sözcü yazarı Emin Çölaşan, Albayrak çiftine yönelik gerçekleştirilen saldırının üzerine, Erdoğan'ın talimatıyla sosyal medyaya düzenleme ve yasak sinyalinin verilmesini köşesine taşıdı.

Sosyal medyaya TC yle mi girilecek?

Sosyal medyaya TC yle mi girilecek?

AK Parti’nin sosyal medya taslağında Twitter, Instagram ve Facebook’a temsilci bulundurma zorunluluğu getiriliyor. Kişisel verilerin korunması hedefleniyor.

Halk TV ve TELE 1'e 5 günlük ekran karartma cezası

Halk TV ve TELE 1'e 5 günlük ekran karartma cezası

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nda (RTÜK) alınan kararla Halk TV ve TELE 1'e 5 gün yayın durdurma cezası verildi. Program durdurma yerine yayın cezası verilmesi nedeniyle iki televizyon kanalının ekranlarının beş gün kararacağı bildirildi.

Yılmaz Özdil: Dislike'ınızı buldunuz!

Yılmaz Özdil: Dislike'ınızı buldunuz!

Sözcü gazetesi yazarı Yımaz Özdil bugünkü köşesini Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gençler tarafından "dislike" edilen YouTube konuşmasına ayırdı.Özdil gençlerin gerekçelerini sıraladı.

İnternet medyasına da basın kartı...

İnternet medyasına da basın kartı...

CHP Milletvekili Yüksel Mansur Kılınç, Basın İş Kanunu ve RTÜK Kanunu’nda değişiklik içeren iki ayrı kanun teklifini TBMM’ye sundu

 Ahmet Hakan: Dislike kampanyası muhalif çevrelerin işi

Ahmet Hakan: Dislike kampanyası muhalif çevreleri...

Hürriyet gazetesinin genel yayın yönetmeni Ahmet Hakan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bir videosuna yapılan “dislike” kampanyasının örgütlü bir şekilde gerçekleştirildiğini İddia etti.

Bildirici: Gençlerin protestosu haber yapılmadı

Bildirici: Gençlerin protestosu haber yapılmadı

Medya Ombudsmanı Faruk Bildirici, Cumurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Youtube'daki canlı yayınında gençlerin dislike ve '#oymoyyok' protestosuna çok sayıda medya kuruluşu tarafından haberleştirilmediğine dikkat çekti

RTÜK Başkanı'ndan 4 maaş açıklaması

RTÜK Başkanı'ndan 4 maaş açıklaması

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, 4 kurumdan maaş aldığı iddiasını “manipülasyon” diye değerlendirdi.

Ertuğrul Özkök görevden alınma sürecini anlattı

Ertuğrul Özkök görevden alınma sürecini anlattı

Eski Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök, iki kez bombalı saldırıdan kurtulduğunu söyledi. Özkök, görevden alınmasını

İsmail Saymaz Hürriyet'ten neden ayrıldığını açıkladı

İsmail Saymaz Hürriyet'ten neden ayrıldığını açıkl...

Hürriyet'ten ayrılma nedenini açıklayan İsmail Saymaz, "Bana iki şart koştular. Başkan kanallarda çıkmamamı ve Twitter'da yalnızca haber paylaşmamı istediler" dedi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16