• USD  7,81
  • EURO  9,35
  • BORSA  1.328,73
  • ALTIN  451,17
SON DAKİKA

A Haber Fenerbahçe'ye savaş açtı!

A Haber Fenerbahçe'ye savaş açtı!

13 Şubat 2020 22:16

A Haber, Fenerbahçe'yi hedef alan haberlerine bir yenisini daha ekledi. "Fenerbahçe-Alanyaspor maçında penaltı pozisyonunda doğru karar veren hakemler cezalandırıldı" başlığıyla yapılan habere Fenerbahçeli taraftarlar tepki gösterdi.


İktidara yakınlığıyla bilinen A Haber, Fenerbahçe camiasını hedef alan haberlerine bir yenisini daha ekledi.

Fenerbahçe-Alanyaspor maçında penaltı pozisyonunda doğru karar veren hakemler cezalandırıldı" başlığıyla verilen haberde, "Fenerbahçe-Alanyaspor maçının son dakikasında top Mustafa Pektemek'in eline çarptı, Türkiye karıştı. Sarı lacivertli camianın penaltı isyanı sonrası pozisyon MHK Başkan Vekili Oğuz Sarvan ve VAR Koordinatörü Barış Şimşek tarafından açıklandı. Yetkililer pozisyonun doğru olduğunu açıklamasına rağmen söz konusu hakemlere ceza verdi." ifadeleri kullanıldı.

Söz konusu haberde şöyle denildi: "Bugüne kadar kulüplerden gelen "VAR kayıtları dinlensin" şeklindeki talepleri geri çeviren ve Uluslararası Futbol Birliği Kurulu talimatlarını hatırlatan TFF, Fenerbahçe için tavrını değiştirdi. MHK aldığı emir sonrası VAR kayıtlarını dinledi. 2 gün önce yapılan toplantıda pozisyon için verilen kararın doğru olduğu belirtilerek VAR hakeminin orta hakemi neden çağırmadığı anlatılırken, ardından farklı bir karar alındı. Kulüplere pozisyonda verilen kararın doğu olduğu anlatıldı ancak MHK Başkanı Zekeriya Alp, Başkanvekili Oğuz Sarvan ve kurul üyesi Ünsal Çimen, Serkan Tokat ile Ümit Öztürk'ü hatalı buldu."


fenerbahçe, a haber, Hakem, Alanyaspor
ÖNCEKİ Domatesle ilgili korkutan açıklama! Böyle giderse… SONRAKİ ABD üssüne füze saldırısı!