• USD  7,81
  • EURO  9,48
  • BORSA  1.330,87
  • ALTIN  463,59
SON DAKİKA

Acun Ilıcalı: Çok büyük risk aldık

Acun Ilıcalı: Çok büyük risk aldık

15 Kasım 2020 10:44

Acun Ilıcalı, online gerçekleştirilen 'Brand Week Istanbul'da, 'Exxen' hakkında, "Çok büyük risk aldık, inşallah batmayız" dedi.


Acun Ilıcalı, online gerçekleştirilen 'Brand Week Istanbul'da 2021'de yayın hayatına başlayacak dijital platform 'Exxen' hakkında soruları yanıtladı. 

Tv8'in sahibi ünlü televizyoncu, "Hayallerimi hayata geçirebileceğim bir platform. Televizyonda istediğimizi yapamıyoruz" açıklamasında bulundu. Ilıcalı, "Ülkemizde olmayan her şeyi dibine kadar yapabileceğiz. Büyük bir risk alarak giriyoruz, inşallah batmayız!" dedi.

İbrahim Büyükak, geçtiğimiz ay yaptığı açıklamada, ‘Exxen’ platformunda yayınlanacak bir dizi projesi yazdığını açıklamıştı. 37 yaşındaki oyuncu, “Aralık ayı gibi sete gireceğiz ve ocak sonu gibi yayınlanmaya başlayacak. Sekiz ya da 10 bölümlük bir proje olacak. Bursa’daki hayatımla ve ailemle ilgili, komedi-dram türünde bir iş” demişti.

 'Exxen'de yer alacak içerikler arasında, uzun süredir ekranlardan uzak olan Özgü Namal'ın da rol alması heyecan yaratmıştı.
 


acun ılıcalı, ibrahim büyükak
ÖNCEKİ Kılıçdaroğlu: Öyle bir anayasa çalışması yok SONRAKİ Nagehan Alçı açıkladı: AKP'de iç savaş var