• USD  8,06
  • EURO  9,67
  • BORSA  1.408,14
  • ALTIN  460,38
SON DAKİKA

AKP'den Stop Erdoğan İlanına Sert Tepki

AKP'den Stop Erdoğan İlanına Sert Tepki

04 Mart 2021 10:18

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, FETÖ ile ilgili yaptığı açıklamada, "Bu ihanet şebekesi, New York'ta 'Stop Erdoğan' başlıklı yalan dolu ilanlarla Sayın Cumhurbaşkanımızı hedef alarak ihanetlerine yeni bir sayfa ekledi."


AK Parti Sözcüsü Çelik, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda New York'ta 'stop Erdoğan' ilanıyla ilgili sert ifadeler kullandı. "FETÖ terör örgütü, Türkiye düşmanı bir ihanet şebekesidir. FETÖ, Türkiye’ye düşmandır, bu nedenle Cumhurbaşkanımıza düşmandır." diyen Çelik, "Bu ihanet şebekesi, New York'ta 'stop Erdoğan' başlıklı yalan dolu ilanlarla Sayın Cumhurbaşkanımızı hedef alarak ihanetlerine yeni bir sayfa ekledi." diye yazdı.

 
Çelik'in diğer paylaşımları şöyle:

FETÖ terör örgütü Türkiye düşmanı tüm ihanet projelerinin gönüllü kölesidir. FETÖ yöneticileri tıpkı PKK gibi insanlık düşmanı ve Türkiye düşmandır. Bunların Cumhurbaşkanımıza saldırıları milletimize düşman oldukları içindir.

Cumhurbaşkanımızın arkasında milletimizin iradesi ve desteği var. FETÖ’nün arkasında ise Türkiye düşmanı şebekeler var. FETÖ ile mücadele milli bir seferberliktir. Cumhurbaşkanımızın dirayetli yönetimi ile bu terör ve ihanet şebekesi ile mücadele sonuna kadar sürecektir.


erdoğan, new york, ilan, fetö
ÖNCEKİ Işid Ankara'da esir ettiği çocuğu İnternetten satışa çıkarmış SONRAKİ Türkiye'de Aşı Başarılı Mı Sorusunun Cevabı Açıklandı