• USD  18,63
  • EURO  19,41
  • BORSA  4.874,34
  • ALTIN  1.051,84
SON DAKİKA

Ali Koç’un tesis hayali gerçek oluyor!

Ali Koç’un tesis hayali gerçek oluyor!

31 Mart 2022 11:06

Fenerbahçe, cumhuriyetin 100. yıl dönümünde en büyük hayaline kavuşuyor. Başkan Ali Koç'un katkılarıyla Samandıra'da 100 dönümlük arazi için imzalar atıldı.


Fenerbahçe’de dev tesis hayali gerçeğe dönüyor. Sarı-lacivertlilerin Başkanı Ali Koç, Samandıra Can Bartu Tesisleri'nin yakınlarında 100 dönümlük arazi için imzaları attı.

Fenerbahçe'nin futbol takımlarının tamamı bu tesislerde toplanacak. A Takım, Can Bartu'dan taşınıp bu alanda 10-11 yaş grubundan itibaren tüm altyaş kategorileriyle aynı tesislerde yer alacak. Hedef, Real Madrid gibi dünya deviyle aynı yapıya ulaşmak.


2023’TE BİTMESİ BEKLENİYOR

Projede ilk etapta en az 6 antrenman sahası yapılacak. Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri, boks, atletizm, voleybol gibi tüm olimpik branşlara hizmet verecek. Genç futbolcularla yapılan imza töreninde araziyle ilgili ilk müjdeyi alan Başkan Ali Koç ve yönetimi, kulübün geleceği olarak gördüğü, Avrupa'da da parmakla gösterilecek olan Futbol Akademi Projesi'ni Cumhuriyetin 100. yılına yetiştirmeyi hedefliyor.

Samandıra Can Bartu Tesisleri
ALİ KOÇ: DNA’MIZA DÖNELİM
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, KKTC'ye ziyarette bulundu. Yakın Doğu Üniversitesi'nde bir panele katılan Koç, “Başka statlara, bilhassa ana rakiplere gittiğimizde eskiden olduğu gibi bize homojen bir yaklaşım var. Resmen stat üstümüze çöküyor. Bizde ise kakafoni var. İçinde bulunduğumuz durum ne olursa olsun, eski halimize, eski DNA'mıza dönmemiz lazım” dedi.


ali koç, fenerbhçe
ÖNCEKİ Kenan Doğulu Müzik Yasağı İçin Tepki Gösterdi SONRAKİ İYİ Parti'de Dengeler Nasıl Değişti?