• USD  6,86
  • EURO  7,73
  • BORSA  115.748,47
  • ALTIN  392,14
SON DAKİKA

Babacan ve Davutoğlu'na sert sözler...

Babacan ve Davutoğlu'na sert sözler...

04 Kasım 2019 11:25

AKP'de Davutoğlu ve Babacan'ın kuracağı yeni partilere kaymalar başlayınca, partide tehlike çanları çalmaya başladı. AKP'liler tabandaki kaymaları engellemek için Davutoğlu ve Babacan'ı hedef aldı


AKP'de parti içi muhalif çıkışlar partileşme sürecine dönüşürken, Genel Başkan Erdoğan'a yönelik eleştiriler devam ediyor. AKP Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Cam, partililere çağrıda bulunarak, "Oturduğunuz yerden eleştirmeyin" dedi. 

ERDOĞAN 7 DÜVELE KARŞI SAVAŞIYOR
AKP Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam, Afyonkarahisar'da düzenlenen AK Parti Ankara İl Başkanlığı İstişare ve Değerlendirme Toplantısının kapanış programında konuştu. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da hem yurt içinde hem de yurt dışında ciddi manada yükünün arttığını anlatan Çam, "Yeryüzündeki bütün liderler arasında en büyük yükü omuzlarında taşıyan liderimizin yüklerini bizler de hafifletmek durumundayız. Şarktan garba, yedi düvele karşı değil, 70 düvele meydan okuyan Cumhurbaşkanımıza bizler de daha fazla ek yük getirmemeliyiz. Omuzlarındaki yüklerini azaltacak işler yapmadan, kendi köşemizde sadece şikayet ve eleştiri üretemeyiz." dedi. 

BABACAN VE DAVUTOĞLU'NA AĞIR SÖZLER! 
Erdoğan'a, vefasızlık ve nankörlük yapan bazı arkadaşlarının çıktığını iddia eden Çam, "Liderinin elinden emanet aldıkları yetkiler ve güçlerle önce şımarmaya, daha sonra isyana kalkıştılar. Tüm bu yapılan güzel hizmetleri, kendilerinden menkul gördüler. Aralarında bakanlar, milletvekilleri ve il başkanları çıkmış, bu zavallı ve vefasız insanlara gereken cevabı, Allah'ın izniyle teşkilatımız var gücüyle verecektir." yorumunda bulundu. 


davutoğlu, erdoğan, babacan
ÖNCEKİ Haluk Levent'in acı günü... SONRAKİ Meral Akşener'den İmamoğlu uyarısı