• USD  16,88
  • EURO  17,83
  • BORSA  2.554,08
  • ALTIN  992,10
SON DAKİKA

BBP’li Başkan: Her türlü hırsızlığa rağmen Cumhur İttifakıdayız

BBP’li  Başkan: Her türlü hırsızlığa rağmen Cumhur İttifakıdayız

12 Haziran 2022 16:51

BBP Kocaeli İl Başkanı Remzi Kaya, "Her türlü hırsızlığa rağmen Cumhur İttifakı’ndayız, aklınızı başınıza alın AKP'liler" şeklinde bir mesaj paylaştı.


AKP'li Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya Tanıtım Günleri'ne katılan BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’nin adını anmadı. Destici’nin adının anılmamasına sosyal medya hesabından tepki gösteren BBP Kocaeli İl Başkanı Remzi Kaya, her türlü hırsızlığa rağmen Cumhur İttifakı’nda yer aldıklarını söyleyerek ‘Aklınızı başınıza alın AKP’liler’ dedi.

“2023’TEKİ SEÇİM KAYBEDİLECEK”

Kaya Facebook hesabından yaptığı paylaşımda, "AK Parti'deki AKP'liler yüzünden 2023 seçimi kaybedilecek. Aklınızı başınıza alın AKP’liler! Sırf 2016 yılından sonra devletin millileşen dış politikası ve terörle mücadelesi yüzünden her türlü hırsızlığa, liyakatsizliğe, adam kayırmacılığa, yandaş, candaş ihalelerine, eş dost, akraba kayırmacılığına, belediyelerde dönen dolaplara, kötü ekonomi yönetimine ve her şeye rağmen devletin yönetimi CHP-HDP bloğunun kontrolüne geçmesin diye din, devlet, vatan, millet için Cumhur İttifakı bloğunda yer alıyoruz" ifadesini kullandı.

Kaya şunları kaydetti:

"Yoksa sizin cemaüzel evvelinizi, yağma ve talan düzeninizi unuttuk sanmayın. Aklınızı başınıza alın, terbiyesizlik yapmayın. Sivas inadınız yüzünden Büyük Birlik Partilileri küstürüp koskoca İstanbul’u kaybettiğinizi unutmayın. Genel Başkanımız Sn. Mustafa Destici Bey’in ağzından çıkacak tek bir cümle ile #2023 seçimlerini kaybedersiniz. Siz AKP lilere rağmen sırf Türk Milleti uğruna memleketin yönetimi CHP- HDP bloğunun kontrolüne girmesin diye bu ittifakı devam ettirdiğimizi unutmayın."

Cumhur İttifakı ruhuna uygun davranın, zarar vermeyin. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı o programda Türk Milletinin Asil evladı Büyük Birlik Partimizin genel başkanı sayın Mustafa Destici'nin olduğunu görmeyecek kadar AKP'lisin."


ÖNCEKİ Bulgu Araştırma: Z kuşağı kendini ağırlıklı olarak Atatürkçü diye tanımlıyor SONRAKİ Apple’a 918 milyon dolarlık dava