• USD  6,86
  • EURO  7,73
  • BORSA  115.748,47
  • ALTIN  392,14
SON DAKİKA

Buket Aydın haberlerini kim sızdırdı?

Buket Aydın haberlerini kim sızdırdı?

03 Haziran 2019 09:23

Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, Hürriyet yazarı Ahmet Hakan için "Neredeyse çocuğu yaşında olan Buket Aydın'a dair internet sitelerine bilgiler sızdırdı" iddiasını ileri sürdü


Cem Küçük, Türkiye gazetesinde "Türk medyasının Tosun Mehmet Aydın tipolojisi" başlığıyla yayımlanan yazısında Hürriyet yazarı Ahmet Hakan ve geçen aylarda Kanal D Ana Haber'den kovulduğu iddiasıyla gündeme gelen Buket Aydın'a da değindi.


Buket Aydın Kanal D'deki görevine devam ediyor: 'Ankara'dan birilerini araya koyduğu' iddia edildi
Küçük, Ahmet Hakan'a yönelik olarak kaleme aldığı yazısında şu iddiaya yer verdi: 

"Sen Türk medyasının Tosun Mehmet Aydın karakterisin. Bakın bu Tosun zihniyetinin bir diğer rezaleti Buket Aydın'ın kovulması ve kendine yer açılması için yaptıklarıdır. Aydın'ı devirip yerine geçmek isteyen gözünü para hırsı bürümüş Ahmet Hakan neredeyse çocuğu yaşında olan Buket Aydın'a dair internet sitelerine bilgiler sızdırdı ve aleyhine sistematik haberler yaptırdı. Saçı-sakalı tamamen beyazlaşmış; dede kıvamına gelmiş bir adamın haber bülteninde prompter okumak için çocuğu yaşında bir genç sunucu ile bu kadar uğraşması ve uydurma haberler servis etmesi aslında çok zavallıca ve acınası bir olaydır. Üzücü gerçekten."


cem küçük, ahmet hakan, buket aydın
ÖNCEKİ Kılıçdaroğlu'ndan kazanamayan adaylara görev SONRAKİ Evde bira yapanlara kötü haber