• USD  5,94
  • EURO  6,56
  • BORSA  121.475,39
  • ALTIN  297,65
SON DAKİKA

Ceceli Erdoğan'ın iftarına zorla mı girmek istedi ?

Ceceli Erdoğan'ın iftarına zorla mı girmek istedi ?

28 Mayıs 2019 09:42

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Dolmabahçe’de düzenlediği iftar yemeğine davet edilmeyen Mustafa Ceceli ve eşi Selin İmer’in programa katılmak istediği ama kapıdan geri çevrildikleri iddia edildi


Ceceli ise söz konusu iddiayı yalanladı ve yasal süreci başlattığını duyurdu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Dolmabahçe’de düzenlediği iftar yemeği programına pek çok ünlü isim katıldı. Sanatçı ve sporcular iftar programında buluştu. Davet edilmeyenlerin arasında Mustafa Ceceli ve eşi Selin İmer’de vardı. Davet edilmemesine rağmen programa gittikleri fakat alınmadıkları ve kapıdan geri çevrildikleri iddia edildi.

TV100'de yayınlanan 'Duymadık Demeyin' isimli programda konuşan Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu, “Gerçekten davet edilmedilerse ister Mustafa Ceceli ol, ister Mehmet Ceceli ol hiç fark etmez. O kapıdan girebilmen mümkün değil. 29 Ekim 2017 yılındaki Cumhuriyet resepsiyonuna davet edilmediklerini biliyoruz. Geçen yıl 2017 yaşanan boşanma ve yeni ilişkiye başlama meselesinden ve daha sonra ortaya çıkan gizli kamera kayıtlarından dolayı aile yapısı ve yaşanan bütün bu olaylar, Mustafa Ceceli’nin davet edilmemesi için gerekçe gösteriliyor” yorumunda bulundu.


iftar, Erdoğan, resepsiyon, cengiz semercioğlu, ceceli
ÖNCEKİ Süt ve süt ürünlerine zam geldi SONRAKİ Ali Babacan grubu ülke meseleleri için dosyalar hazırlıyor