• USD  7,57
  • EURO  8,99
  • BORSA  1.111,96
  • ALTIN  475,65
SON DAKİKA

Çıplak fotoğraf sonrası sessizliğini bozdu

Çıplak fotoğraf sonrası sessizliğini bozdu

14 Eylül 2020 12:29

Yanlışlıkla çıplak fotoğrafını sosyal medyada paylaşan Chris Evans, alay konusu edilmesinin ardından ilk kez sessizliğini bozdYanlışlıkla çıplak fotoğrafını sosyal medyada paylaşan Chris Evans, alay konusu edilmesinin ardından ilk kez sessizliğini bozdu. Paylaşımın ardından gündem olan aktör, ABD Başkanlık seçimleri için çağrıda bulundu. Evans, Twitter sayfasında, “Şimdi sizin dikkatinizi çekiyorum. 3 Kasım’da oy verin!” mesajını paylaştı
 

Avengers serisinin ünlü aktörü Chris Evans, Instagram'daki hikaye bölümünde yanlışlıkla çıplak fotoğrafını paylaşmasından sonra ilk kez açıklamada bulundu.

 
Evans, takipçileriyle Heads Up oyununu oynarken hikayesine yüklediği videonun son kısmını kesmeyi atlayınca çıplak fotoğrafı ifşa olmuştu. 
39 yaşındaki aktör, hatasını fark edip fotoğrafı hemen silse de 6 milyon takipçili hesabından internette yayılmıştı.
Fotoğrafıyla alay konusu edilen Evans, Twitter sayfasında, “Şimdi sizin dikkatinizi çekiyorum. 3 Kasım’da oy verin!” notunu yazdı.

 Evans, yıl boyunca hayranlarını politik olarak aktif olmaya teşvik etmesiyle biliniyor.

Hatta her iki partiden de seçilmiş liderlere seçmenlerle bağlantı kurma şansı veren A Starting Point (A Başlangıç ​​Noktası) adlı bir web sitesi bile kurmuştu.

 
Çıplak fotoğraf konusuyla dikkatleri üzerinde toplamasını siyasi bir çağrı için fırsata çeviren Evans’ın bu tutumu onu tanıyanlar için şaşırtıcı olmadı.

 


chris evans
ÖNCEKİ Koronavirüse yakalanan Ali Babacan: Çember daralıyor SONRAKİ İki ilde koronavirüse karşı sigara yasağı