• USD  7,45
  • EURO  9,03
  • BORSA  1.560,16
  • ALTIN  444,90
SON DAKİKA

Fatih Portakal'dan Fahrettin Koca'ya şok sözler

Fatih Portakal'dan Fahrettin Koca'ya şok sözler

22 Eylül 2020 11:41

Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hasta yakınlarının sağlık emekçilerine saldırdığı görüntüler sosyal medyada infiale yol açarken; gazeteci Fatih Portakal Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın konuyla ilgili açıklamasına tepki gösterdi.


Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hasta yakınları sağlık emekçilerine saldırdı. Sağlık emekçileri saldırıdan kendilerini korumak için barikat kurdu. Görüntüler büyük tepki çekerken Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan açıklama geldi. Sağlık çalışanları linçten barikat kurarak kurtuldu. Koca, "Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisinde, çok sayıda kişi, ateşli silahla yaralanan, müdahalelere rağmen kurtarılamayan yakınlarını, kuralları zorlayarak görmeye çalıştı. Arkadaşlarımız, şiddet olasılığına karşı, kapıyı kapalı tuttu. Şiddetin ihtimali bile olmamalı. Devlet, geçit vermeyecek!" ifadelerini kullandı.

Fatih Portakal'dan tepki Gazeteci Fatih Portakal, Twitter üzerinden Sağlık Bakanı Koca'nın açıklamasına tepki göstererek, şu ifadeleri kullandı: "Bunun gerçekleşmeyeceğini bildiği halde, bu cumleyi kurmak. Önce bu işi layıkıyla temizleyin, sonra gelecekten bahsedin. Hep aynı beylik sôzler... Nereye kadar???"


fatih portakal, fahrettin koca
ÖNCEKİ MHP bu kez de Rutkay Aziz'i hedef aldı SONRAKİ A.A. Berberoğlu için neden bunu yapıyor?