• USD  6,72
  • EURO  7,56
  • BORSA  109.111,34
  • ALTIN  368,08
SON DAKİKA

Gönül Yazar'dan üzücü haber

 Gönül Yazar'dan üzücü haber

20 Nisan 2019 10:46

"Taş Bebek" lakaplı usta sanatçı Gönül Yazar hastaneye kaldırıldı


Duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeni ile magazin camiasında ‘Felaket Tellalı’ olarak ünlenen ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Gönül Yazar’la ilgili kötü haber verdi.

Uzun süredir hastanede tedavi gören usta oyuncu Eşref Kolçak’la ilgili ise sevindirici bir haberi duyurdu.

“Taş Bebek” lakaplı usta sanatçı Gönül Yazar’ın hastaneye yatırıldığını duyuran ve Yazar’ın hastanede çekilmiş bir fotoğrafını da paylaşan Akay, “Efsane sanatçılarımızdan Gönül Yazar, bugünlerde sağlık sorunları ile uğraşıyor. 14 Nisan’da hastanede kontrolleri yapıldı ve Safra kesesi taş dolu olduğu anlaşılan Yazar’ın, ameliyata alınmasına karar verildi ancak eve gönderilmişti. Gönül Hanım, dün bulantı nedeni ile tekrar hastaneye yatırıldı ve kan değerlerine bakılıyor. Zor günler geçiren usta sanatçımızı sevenleri bir an olsun yalnız bırakmıyor. Ben de kendisine acil şifalar diliyorum.” açıklamasını yaptı.

Eşref Kolçak’ın sağlık durumunu da açıklayan Onur Akay, “Usta sinema sanatçısı 92 yaşındaki Eşref Kolçak ise, uzun süredir Bursa Çekirge Devlet Hastanesi'nde tedavi görüyordu. Ancak bugünlerde sosyal medyada yoğun bakımda olduğu söylenerek kendisi için dua istendi. Eşref Kolçak’a yazarımız Nursel Eroğlu telefonla ulaştı ve taburcu olduğunu öğrendik. Şu an evinde dinlenen Kolçak’ın sağlık durumu çok iyi ve herkese selamı var.” ifadelerini kullandı.


hastane, onur akay, eşref kolçak, gönül yazar, taş bebek
ÖNCEKİ Sınırda çatışma:4 şehit SONRAKİ Fener Ol kampanyasına katılım sayısı açıklandı