• USD  7,46
  • EURO  9,01
  • BORSA  1.524,49
  • ALTIN  443,54
SON DAKİKA

Hadise'den çarpıcı Murat Boz yorumu

Hadise'den çarpıcı Murat Boz yorumu

10 Şubat 2019 11:10

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren Hadise, bu kez bir takipçisinin yorumuna yanıt verdi. “Murat ve Aslı’nın arasına girme” şeklindeki yorumuna tepki gösteren Hadise, o takipçisine ateş püskürdü


Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren Hadise, bu kez bir takipçisinin, "Senden nefret ediyorum. Yeter ya, artık Murat ve Aslı'nın arasına girme!" mesajına ateş püskürdü. Yaşı küçük olan bir kullanıcıdan gelen mesajla şoke olan Hadise, o mesaja şu yanıtı verdi:

"SON KEZ YAZIYORUM"

"İsmini sakladım küçük kız. Eminim annen, baban, ailen görseler şu mesajını üzülürler, utanırlar hatta... Sosyal medyada küçücük çocukların neden hesapları var? Biraz daha dikkatli olmamız gerekmiyor mu sizce? Konu uzun konu... Son kez yazıyorum! Murat benim canım arkadaşım. Aslım'ı da çok seviyorum. Kendi kendinize hayaller kurup, gruplar oluşturmayın çocuklar. Yeter! Saygı ve edep! Lütfen rica ediyoruz! Kimseye kendimizi anlatmak zorunda değiliz ayrıca... Ama bu tarz mesajlar gördüğümde artık gerçekten ağzım açık mesajlarınızı okuyor, şaşkınlıkla sizin yerinize utanıyorum!" 


murat boz, hadise, aslı enver, takipçi
ÖNCEKİ Gürültücü komşuya 3 bin lira ceza... SONRAKİ Ünlü Türk doktorun acılı günü