• USD  8,06
  • EURO  9,67
  • BORSA  1.408,14
  • ALTIN  460,38
SON DAKİKA

Hülya Avşar Sapyoseksüel Olduğunu Açıkladı

Hülya Avşar Sapyoseksüel Olduğunu Açıkladı

13 Mart 2021 16:44

Masumiyet dizisiyle ekranlara dönen, Hülya Avşar gazetecilerin yönelttiği özel hayatıyla ilgili soruları yanıtladı. Avşar, "Ben sapyoseksüelim zaten. Zeka benim için büyük bir güç" ifadesini kullandı.


Masumiyet dizisiyle ekranlara dönen, Hülya Avşar, bir hastanede arkadaşını ziyarete gitti. Hastane çıkışında, gazetecilerin yönelttiği özel hayatıyla ilgili soruları yanıtladı. Avşar, "Ben sapyoseksüelim zaten. Zeka benim için büyük bir güç" ifadesini kullandı.

TV100'de yer alan habere göre Hülya Avşar, bir hastanede arkadaşını ziyarete gitti. Hastane çıkışında, gazetecilerin yönelttiği özel hayatıyla ilgili soruları yanıtladı. Avşar, "Ben sapyoseksüelim zaten. Zeka benim için büyük bir güç" ifadesini kullandı.

Masumiyet dizisiyle ekrana dönen Hülya Avşar, bir hastanede arkadaşını ziyaret etti. Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Avşar, hayatına kimseyi sokmamasının sebebini de anlattı.

"Ya ihtiyaç hissediyorsun diye abuk sabuk bir hayat yaşayacaksın, ya da karşına düzgün biri çıkana kadar bekleyeceksin. Bir de ben çok alıştım, özgürlük çok güzel bir şey" diyen Avşar, şöyle devam etti:

"Para, seks... Bence özgürlük dünyanın en büyük mutluluğu. Bundan sonra kalk evlen... Onları unutun. Kafama göre birisi çıkarsa flört edebiliriz, hayatı yaşayabiliyoruz. Kızımı büyüttüm, herkesin kendine göre bir hayatı var.

Güçlü kadın olmak güzel bir şey de erkek de güçlü olmalı. Ben sapyoseksüelim zaten. Kesinlikle zeka. Zeka benim için büyük bir güç. Bunların hepsini bir araya getirecek biri varsa bana haber verin. Var tabii öyle karşıma çıkmış olanlar. Kaya'nın zekası mesela, müthiştir." diyerek yanıt verdi.

Sapyoseksüel Ne Demektir?

Sapyoseksüellik romantik ve cinsel ilişkilerde fiziksel görünümden ziyade zekâ ve bilgi birikimine olan ilgiyi tanımlar. Zekânın en seksi özellik olarak kabul edildiği sapyoseksüellikte duygusal bağın kurulmasında en önemli rol bilgi ve kelimelere aittir. Entelektüel aşk olarak da tanımlanan bu yönelimde akıl ve erotizm arasında kuvvetli bir ilişki vardır. Batı Avustralya Üniversitesi’nde yapılan 2017 tarihli bir araştırmaya göre, 18-35 yaş arasındaki insanların yaklaşık yüzde 8’i sapyoseksüeldir.


hülya avşar, masumiyet
ÖNCEKİ Seçmenin Asla Oy Vermem Dedikleri Ortaya Çıktı SONRAKİ Yine Kadın Cinayeti: 3 Çocuk annesi kadın öldürüldü