• USD  16,19
  • EURO  17,41
  • BORSA  2.438,84
  • ALTIN  965,28
SON DAKİKA

Masumlar Apartmanında Kırmızı Oda ve Binnur Kaya Sürprizi

Masumlar Apartmanında Kırmızı Oda ve Binnur Kaya Sürprizi

29 Ekim 2021 13:45

TRT 1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'nın 45. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Kırmızı Oda ve Binnur Kaya sürprizi yaşanacak.


Kırmızı Oda'da Binnur Kaya'nın canlandırdığı 'Doktor Hanım' karakteri Masumlar Apartmanı'na konuk olacak. Fragmanda Doktor Hanım'ın yanına giden Gülben'in "Acaba beni düzeltebilir misiniz?" sözleri dikkat çekiyor.
 
Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Melisa Şenolsun, Tansel Öngel, Metin Coşkun, Atilla Şendil, Esra Coşkun, Uğur Uzunel, Gizem Katmer ve Emir Özden'in başrolleri paylaştığı Masumlar Apartmanı, 45. yeni bölümüyle 2 Kasım Salı akşamı TRT 1 ekranlarında olacak.


Memduh'un Safiye ve Gülben için "Artık yardım almalarının zamanı gelmedi mi?" sözleri üzerine Han harekete geçiyor. Han, Gülben'i psikiyatriste götürüyor. Dizinin yeni bölümünde, TV8'de yayınlanan Kırmızı Oda'da Doktor Hanım karakterini canlandıran ünlü oyuncu Binnur Kaya konuk oyuncu olarak rol alacak. Gülben, Doktor Hanım'ın kliniğine gidecek.


MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜM ÖZETİ
Gülben’in sürprizi, Esat için hiç de hoş olmayan bir emrivakidir. Esat’ın verdiği tepkiyle panikleyen Gülben’in imdadına ise her zamanki gibi Safiye yetişir. Durumu düzeltmek ve Gülben’e cesaret vermek için imkansızı başaracak ve kendini aşan bir adım atacaktır. Han, Naci ve Gülben’in desteğiyle kendini yapacağı fedakarlığa hazırlayan Safiye, bir yandan da korkularıyla savaş halindedir. İyi niyetle çıktığı bu yolculuğun sonundaysa onu çok kötü bir sürpriz bekler. Bu sırada Esra, Rüya’yla ilgili bir gerçeği tesadüfen öğrenir ve bu konuda onunla yüzleşir. Ancak bu yüzleşme, bir başkasının daha Rüya’nın sırrını öğrenmesiyle sonuçlanır.

 


ÖNCEKİ Selahhadin Eyyubi Film Projesine Pakistan'dan 10 Bin başvuru SONRAKİ 10 Büyükelçi Tebrik Törenine Davet Edilmedi