• USD  6,82
  • EURO  7,57
  • BORSA  105.520,47
  • ALTIN  379,24
SON DAKİKA

MSG seçimlerinde kavga çıktı

MSG seçimlerinde kavga çıktı

03 Nisan 2018 12:07

Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği'nin (MSG) 10. Genel Kurulu yüzlerce üyenin katılımıyla gerçekleştirildi.


Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği'nin (MSG) 10. Genel Kurulu yüzlerce üyenin katılımıyla gerçekleştirildi. Gergin bir atmosferde geçen seçimli genel kurulda Sezen Aksu ve Çelik de konuşma yaptı. Candan Erçetin'i destekleyen Sezen Aksu, "Bu seçim çağın çok gerisinde ve şaibeli. Elle sayım ne demek? Seçim şaibeli şu anda. Bu kadar basit. Ömrümde ilk defa bağırıyorum" diyerek seçimlere tepki gösterdi. O anların görüntüleri kameralara böyle yansıdı.


Sık sık tansiyonun yükseldiği genel kurulda sanatçılar adeta birbirine girdi. Hakan Peker’den Ferhat Göçer’e, Candan Erçetin’den Garo Mafyan’a kadar herkesin sesi yükseldi. Yapılan oylamada çıkan sonuçlara göre: sanatçı Candan Erçetin, MSG’nin 13 yıllık başkanı olan Garo Mafyan’a karşı seçimi kazandı. Sanatçı Erçetin 429 oy, Garo Mafyan ise 331 oy aldı. Seçim için kurulan divan başkanlığına Hakan Peker, Aykut Gürel ve Yaşar seçildi. Daha divan seçiminde başlayan kavgada, Hakan Peker ve Ferhat Göçer söz düellosuna girdi. Ferhat Göçer, Hakan Peker’e “Kardeşçe yönetelim, birimiz 330 diyor, diğeri 320” diyerek tepki gösterdi.


SEZEN AKSU’DAN SERT TEPKİ

Candan Erçetin’i destekleyen Sezen Aksu da, seçim sırasında bağırarak itiraz etti. Aksu “Bu seçim çağın çok gerisinde ve şaibeli. Elle sayım ne demek? Ya hu bu seçim şaibeli şu anda. Bu kadar basit, Ay ömrümde ilk defa bağırıyorum” diyerek seçimlere tepki gösterdi.


seçim, Kavga, sezen aksu, candan erçetin, msg, şaibe
ÖNCEKİ Mart ayı enflasyonu açıklandı SONRAKİ Halit Ergenç'in 1 milyonu gitti