• USD  8,06
  • EURO  9,67
  • BORSA  1.408,14
  • ALTIN  460,38
SON DAKİKA

Nebahat Çehre: Canan Karatay’dan özür diliyorum

Nebahat Çehre: Canan Karatay’dan özür diliyorum

09 Ekim 2019 14:44

Bir magazin programına konuk olan Nebahat Çehre, güzellik sırlarını verdi. Usta oyuncu, sosyal medyada Canan Karatay’la kıyaslandığı için üzüldüğünü dile getirdi.


Muhteşem Yüzyıl dizisi sonrasında adeta oyunculukta ikinci baharını yaşayan Nebahat Çehre, katıldığı magazin programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Güzellik sırlarını verdiği programda Prof. Dr. Canan Karatay’dan da özür dileyen yılların efsane oyuncusu ona saygı duyduğunu söylerken, sosyal medyada yapılan karşılaştırmalardan dolayı Canan Karatay’dan özür diledi. İşte Nebahat Çehre’nin yaptığı açıklamalardan öne çıkanlar:
“Beni güzel buldukları için herkese teşekkür ederim. Ben kendimi o kadar güzel görmüyorum, ben sadece yaşımı güzel yaşadığıma inanıyorum. Ben bu zamana kadar hiç cilt bakımına gitmedim, banyo yaptığım zaman yüzümü de keseyle yıkarım. Nemlendirici krem sürerim, gözaltı kremleri kullanıyorum. Yürüyüş yapıyorum, bütün bunun nedenleri hayata güzel bakmak, iyi dostlar edinmek… Yüzümde hatlar çıkmaya başladı, çizgilerim var ama ben bu yaşı yaşamayı seviyorum. Hatlarımın gitmesini istemiyorum, ben çizgilerimle mutluyum. Yaşımı böyle yaşayayım.”
“SADECE BOTOKS YAPTIRIYORUM”
“11 sene önce Paris'te germe operasyonu yaptırdım. İki sene sonra yüzümde tekrar çizgilerim çıkmaya başladı. Bizim genetiğimiz böyle aile olarak. Doktora gittim, ‘Neden böyle oldu?' diye sordum. O da ‘Maalesef elastiki bir cilde sahip olmadığınız için 2 sene gider zaten… Bırakın zaten güzel kadınsınız, siz böyle yaşayın' dedi. Yani tekrar yapmadı, o günden sonra da bir şey yaptırmadım. Çünkü estetik korktuğum bir şey, o yüzden düşünmüyorum. Sadece botoks yaptırıyorum o kadar.”
“CANAN KARATAY’A SAYGI DUYUYORUM”
Beni Canan Karatay'la kıyaslıyorlar. Canan Karatay bir profesör, onun sözlerini dinlemek lazım tabii ki. Cilt bizim ailede genetik, karıştırmak ve karşılaştırmak bence hata. Ben Canan Hanım'a çok büyük saygı duyuyorum. Çünkü uzun eğitim almış profesör olmuş, Amerika'da bizi temsil etmiş bir insan. Güzellik çok göreceli. Güzel olup boş olmak daha kötü bir şey değil mi? O karşılaştırmaları görünce üzüldüm. Karatay da gayet olgunlukla karşıladı. Hiç alınganlık yapmadı, güzel cevaplar verdi. Ben kendilerine saygı duyuyorum. Böyle bir karşılaştırma yaptıkları için de üzgünüm ve Canan Hoca’dan özür diliyorum. Çünkü benim çok saygı duyduğum bir kişilik. Bu zaman kadar hiç konuşmadık ama açıklamalarını takip ediyorum.”


Canan karatay, nebahat çehre, Botoks
ÖNCEKİ Bankamatik memurunun aldığı maaş dudak uçuklattı SONRAKİ Karamollaoğlu'ndan Trump'a: Terbiye edilmemiş aygır