• USD  7,37
  • EURO  8,94
  • BORSA  1.467,97
  • ALTIN  436,87
SON DAKİKA

Soylu Erdoğan sonrasına hazırlanıyor iddiası

Soylu Erdoğan sonrasına hazırlanıyor iddiası

13 Ocak 2021 16:26

KONDA Genel Müdürü Bekir Ağırdır, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun, Cumhurbaşkanı Erdoğan sonrasına hazırlandığını iddia etti.


KONDA Genel Müdürü Bekir Ağırdır, T24'te katıldığı bir programda Murat Sabuncu'nun konuğu oldu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan sonrasına hazırlandığını ifade eden Bekir Ağırdır, "Ben Soylu’nun, Tayyip Erdoğan sonrası bir anda iktidar gücüne oynadığını düşünüyorum." değerlendirmesinde bulundu.

 Boğaziçi Üniversitesi’nde yaşanan olaylar nedeniyle siyasilerin verdiği tepkileri değerlendiren Ağırdır, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun hem CHP’yi hedef göstermesi hem de öğrencileri 'terörist' ilan etmesiyle ilgili Erdoğan’dan daha sert bir tavır alıp almadığının sorulması üzerine "Erdoğan’a karşı el yükseltiyor" söyleminin gerçekçi olmadığını ifade etti.

Öte yandan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan sonrasına hazırlandığını dile getiren Ağırdır, “Ben Soylu’nun, Tayyip Erdoğan sonrası bir anda iktidar gücüne oynadığını düşünüyorum. Tayyip Bey'le veya AK Parti ile masaya eşit oturmak gibi bir stratejisi olduğunu sanmıyorum” değerlendirmesinde bulundu.


erdoğan, süleyman soylu, konda, bekir ağırdır
ÖNCEKİ RTÜK muhalif medyaya ceza yağdırdı SONRAKİ MHP'lileri kızdıran Bahçeli fotoğrafı