• USD  5,94
  • EURO  6,56
  • BORSA  121.811,51
  • ALTIN  297,87
SON DAKİKA

TEM'de bayram trafiği! Durma noktasına geldi

TEM'de bayram trafiği! Durma noktasına geldi

01 Haziran 2019 11:35

Bayram tatilinin başlamasıyla birlikte birçok noktada trafik yoğunluğu arttı.


İstanbul yönünden tatiline çıkan vatandaşları taşıyan araçlar, TEM Otoyolu Kocaeli kesiminde trafiği durma noktasına getirdi.
 
İstanbul yönünden 9 günlük Ramazan Bayramı tatiline çıkan vatandaşları taşıyan araçlar, TEM Otoyolu Kocaeli kesiminde trafiği durma noktasına getirdi. Dün mesai saati sonrası başlayan trafik çilesinde oluşan kilometrelerce uzunluğundaki araçlar havadan görüntülendi.

Ramazan Bayramı'ndaki 9 günlük tatili memleketlerinde ve tatil beldelerinde geçirmek isteyen vatandaşlar dün mesai saatinden sonra yola çıkınca TEM Otoyolunda trafik yoğunluğu arttı. Dün gece ilerleyen saatlerde daha da artan yoğunluk bugün sabah saatlerinde TEM Otoyolu Kocaeli kesiminde durma noktasına geldi.

İstanbul'dan gelen tatilciler, TEM Otoyolu Kocaeli kesimi Ankara istikametinde sıkışan trafikte adım adım ilerleyeme çalışıyor. Araçların trafikte zorla ilerlediği anlar ise havadan görüntülendi. Görüntülerde sıkışan trafikte kilometrelerce uzunlukta araç kuyrukları halinde tatilcilerin ilerleme çabaları görünüyor. Mesai saatinin sonlanması ile başlayan yoğunluğun yarın akşam saatlerine kadar sürmesi düşünülüyor.


trafik, Ankara, bayram, tem otoyolu, Kocaeli
ÖNCEKİ İran sınırından üzücü haber SONRAKİ Yılmaz Özdil: Ekonomi küçüldü diyenler utansın