• USD  6,86
  • EURO  7,73
  • BORSA  115.748,47
  • ALTIN  392,14
SON DAKİKA

Ünlüler takımında sürpriz veda!

Ünlüler takımında sürpriz veda!

03 Haziran 2020 10:03

Survivor 2020'nin 2 Haziran Salı ekrana gelen son bölümünde eleme konseyi heyecanı yaşandı. Survivor'da 4 dokunulmazlığı da kaybeden ünlüler takımı yarışmacıları Elif, Sercan, Aycan ve Yunus Emre eleme adayları olmuştu. Survivor'da ünlüler takımından bir isim yarışmaya veda etti


Survivor 2020'de bayram haftası nedeniyle eleme olmamıştı. İki haftada oynanan 4 dokunulmazlık oyununu da kaybeden ünlüler takımındaki 4 yarışmacı da eleme adayı oldu. Survivor'da elemeye kalan Elif, Aycan, Yunus Emre ve Sercan sms oylamasına çıktı.

SURVIVOR'DA ELENEN KİM OLDU?
Geçtiğimiz Pazar günü yapılan sms oylamasının sonucunu Acun Ilıcalı, Salı akşamı ekrana gelen bölümde açıkladı. Ünlüler takımı yarışmacıları oylama sonucunu el ele tutuşarak bekledi.

 

Survivor'da elemeye kalan 4 yarışmacı arasında sms oylamasında en az oyu alan Aycan Yanaç bu hafta elenen isim oldu. Böylece Aycan'ın Survivor macerası 95. bölümde sona erdi.


Survivor'dan elenen Aycan Yanaç, daha önceki haftalarda sms oylamasında ilk sıralarda yer almıştı.

Survivor Aycan Yanaç kimdir? Survivor'dan elenen Aycan kaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte Survivor Aycan'ın hayat hikayesi
"GÖRDÜĞÜM EN İYİ KADIN FUTBOLCUSUN"
Aycan'ın elenmesinin ardından konuşan Acun Ilıcalı ise, "Seni Survivor'da tanıdım. Çok iyi bir insansın. Senin olumsuz hiç bir özelliğin aklıma gelmiyor. Canlı olarak gördüğüm en iyi kadın futbolcusun. İnşallah bundan sonraki hayatında kariyerinde büyük başarılar elde edersin. Seni seven çok insan var, inşallah bunun faydasını görürsün" ifadelerini kullandı.

 
 
 
 acun ılıcalı, survivor, aycan
ÖNCEKİ Kritik toplantı bugün... SONRAKİ Son dakika: Enflasyon açıklandı