• USD  5,89
  • EURO  6,53
  • BORSA  121.474,75
  • ALTIN  294,47
SON DAKİKA

Zerrin Özer'den sürpriz nikah

Zerrin Özer'den sürpriz nikah

17 Haziran 2019 10:37

61 yaşındaki ünlü şarkıcı Zerrin Özer, kendisinden yaşça küçük sevgilisiyle nikâh masasına oturdu.


İlk evliliğini 1990 yılında Alper Önal’la, 2. evliliğini de 2006 yılında Levent Süren ile yapan Zerrin Özer’in Murat isminde bir beyle evlendiği öğrenildi. 

61 yaşındaki ünlü şarkıcının nikah fotoğrafını menajer Ahmet San paylaştı. Nikaha söz yazarı Şehrazat, kardeşi Tülay Özer ve eski menajerleri ile basın danışmanlarının katıldığı görüldü. 

MÜJDEYİ AYLAR ÖNCE VERMİŞTİ
Bir magazin programına katılan Özer, "Bir süre kendimi soyutladım. Hayatımda kimseyi üzmemeye çalıştım ama insanlar beni çok fazla yordu. Benim için ‘çok iyi sanatçı’ değil de ‘çok iyi insandı’ desinler, bu yeter. İlk kez açıklıyorum bunu. Çok yakında duyarsınız güzel haberleri. Evlilik teklifi aldım. Uzun zamandır bir ilişkim var, hiçbir zaman görüntülenmedik dışarıda. İki seneye yaklaşıyor ilişkimiz başlayalı. Sevgilim bizim camiadan değil. Bana çok güzel bakıyor, bebek gibi. 'Kalbimin ve yolumun yoldaşı' diyebilirim. Aşığım kendisine. Evlilik teklifini kabul ettim. Birkaç ay içinde de nikah masasına oturacağız." ifadelerini kullanmıştı.


Evlilik, müjde, zerrin özer
ÖNCEKİ Berat Albayrak'tan FETÖ hükümlüsü iş adamına teşekkür mektubu! SONRAKİ AKP'li isim:Bu saatten sonra İmamoğlu’na başkanlık hayırlı olsun