• USD  6,86
  • EURO  7,76
  • BORSA  114.808,56
  • ALTIN  396,96
SON DAKİKA
MEDYA
Binali Yıldırım'dan Küçükkaya'ya  eleştiri geldi

Binali Yıldırım'dan Küçükkaya'ya eleştiri geldi

Binali Yıldırım, İsmail Küçükkaya ile CHP'nin adayı Ekrem İmamoğlu'nun ortak canlı yayın öncesi görüşme iddiasına ilişkin olarak, "Yüz yüze buluşma gayriahlaki bir durumdur. Bu felakettir." dedi.

Fatih Portakal'dan Erdoğan'a özür tepkisi

Fatih Portakal'dan Erdoğan'a özür tepkisi

Fatih Portakal Erdoğan'ın İmamoğlu'na ilişkin sözlerine tepki gösterdi. Ünlü anchorman "Özür şart değil. Dilenmese de olabiliyor. Örnek kendi!" dedi.

4 anket şirketinin yöneticisi ortak yayını değerlendirdi

4 anket şirketinin yöneticisi ortak yayını değerle...

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, geçen pazar akşamı gerçekleşen Binali Yıldırım-Ekrem İmamoğlu yayınına ilişkin olarak 4 kamuoyu araştırma şirketinin yöneticisiyle konuştuğunu aktardı.

İsmail Küçükkaya'dan soruları verdi iddialarına yanıt

İsmail Küçükkaya'dan soruları verdi iddialarına ya...

Tarihi yayının moderatörlüğünü yapan İsmail Küçükkaya, Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu’nun bir araya geldiği ortak yayındaki sorularla ilgili 'soruları biliyorlardı' iddialarına yanıt verdi.

Tarihi buluşma hangi kanalda ne kadar izlendi?

Tarihi buluşma hangi kanalda ne kadar izlendi?

16 Haziran 2019 Pazar gününe ait reyting sonuçları az önce belli oldu. En çok hangi yapımlar izlendi? Haber bültenlerinde durum ne? Reyting detayları haberimizde

Reyting sonuçları belli oldu

Reyting sonuçları belli oldu

15 Haziran 2019 Cumartesi gününe ait reyting sonuçları az önce belli oldu. En çok hangi yapımlar izlendi? Haber bültenlerinde durum ne? Reyting detayları haberimizde..

Büyük tartışmada neler soracak?

Büyük tartışmada neler soracak?

İsmail Küçükkaya, “Yaklaşık 18-20 soru hazırladım Konularımız bellidir, İstanbul ve seçim. Kimse merak etmesin, zor soru kolay soru değil, sorulması gereken soruları soracağım” dedi

İnternet medyası, yazılı basını bitirir mi?

İnternet medyası, yazılı basını bitirir mi?

Türkiye’de de internet haberciliğinin yazılı basının sonunu getirip getirmeyeceği tartışmalarını gündeme getiriyor. Yıldızı yükselen internet medyası bu konuda ne düşünüyor?

Yurtdışı yasağı olan Dündar Almanya'da

Yurtdışı yasağı olan Dündar Almanya'da

Gazeteci Can Dündar’ın eşi Dilek Türker Dündar, yurt dışı yasağı olmasına rağmen “annelik hakkımı kullandım” diyerek Almanya’ya gitti.

Bloomberg'in iki muhabirinin hapsi istendi

Bloomberg'in iki muhabirinin hapsi istendi

ABD merkezli haber kuruluşu Bloomberg, iki muhabirleri hakkında geçen yıl Ağustos ayında Türk Lirası’ndaki ani değer kaybından Türk bankalarının nasıl etkilendiğine ilişkin bir haber nedeniyle 2 ila 5 yıl hapis cezası istemiyle dava açıldığını aktardı.

Canlı yayında hakaretler havada uçuştu

Canlı yayında hakaretler havada uçuştu

Habertürk'te İsmail Çağlar ve Elif Dördüncü Aydemir arasındaki söz düellosu kavgaya dönüştü. Çağlar kendisine "hafıza kaybı yaşıyorsunuz" diyen Aydemir'e "bunaksınız" diye hakaret etti.

Dünyanın konuştuğu dizinin yasaklanması istendi

Dünyanın konuştuğu dizinin yasaklanması istendi

Rusya'nın Komünistleri Partisi", Federal Bilgi Teknolojileri ve Kitle İletişim Denetleme Kurumu’na ABD’li HBO’nun Çernobil isimli mini kurgu dizisine erişimin engellenmesi hakkında başvurduğunu duyurdu

İşte Fatih Portakal'ın söylediği görüntüler! İmamoğlu: Vali itlik yapmıştır

İşte Fatih Portakal'ın söylediği görüntüler!

FOX Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, görüntüleri izlediğini söylemiş ancak RTÜK gerekçesiyle yayınlamamıştı. Haber Global Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Aktaş ise bugün o çok tartışılan, yeni görüntüleri kamuoyu ile paylaştı. İmamoğlu'nun, "Vali itlik etmiştir" ifadesi net olarak duyuluyor.

Rasim Ozan Kütahyalı hakkında yakalama kararı

Rasim Ozan Kütahyalı hakkında yakalama kararı

Bir televizyon programında Boşnaklar için söylediği sözler üzerine “Halkın bir kesimini sosyal sınıf din mezhep cinsiyet, bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılama” suçundan hakkında dava açılan Rasim Ozan Kütahyalı hakkında yakalama kararı çıkarıldı.

Reyting sonuçları belli oldu

Reyting sonuçları belli oldu

Medyafaresi.com son dakika haberleri: 12 Haziran 2019 Çarşamba gününe ait reyting sonuçları az önce belli oldu. En çok hangi yapımlar izlendi? Haber bültenlerinde durum ne? Reyting detayları haberimizde..

Uğur Dündar: Binali Yıldırım'ın niyeti ortaya çıktı

Uğur Dündar: Binali Yıldırım'ın niyeti ortaya çıkt...

Yıldırım önermiş, Gazeteci Uğur Dündar ortak yayında moderatör olmayı reddetmişti

Dayak yiyen gazeteci Demirağ cezaevine giriyor

Dayak yiyen gazeteci Demirağ cezaevine giriyor

FETÖ kumpasını yazdığı için 11 Mayıs’ta saldırıya uğrayan Demirağ, Cumhurbaşkanı’na hakaretten 11 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Faruk Bildirici yazdı : İmamoğlu valiye hakaret etti mi ?

Faruk Bildirici yazdı : İmamoğlu valiye hakaret et...

Medya Ombudsmanı Faruk Bildirici, Ekrem İmamoğlu'nun Karadeniz gezisinde yaşanan VİP krizini irdeledi. Bildirici "taraf gazetecilik tuttuğu tarafa da zarar verir" dedi.

Bildirici: Burak Yılmaz’ın söyledikleri gerçeği yansıtmıyor

Bildirici: Burak Yılmaz’ın söyledikleri gerçeği ya...

Medya Ombudsmanı Faruk Bildirici, İzlanda'ya giden A Milli Futbol Takım'ın üç saat havalimanında bekletildiğini ifade etmesinin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Fatih Altaylı: İmamoğlu neden önde ?

Fatih Altaylı: İmamoğlu neden önde ?

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, "Dün İmamoğlu’nun az farkla önde olduğunu yazdım ve AK Parti adayı Binali Yıldırım’ın bu yüzden tartışmayı kabul ettiğini düşündüğümü söyledim. Bazıları sordu, ‘Nereden çıkardın İmamoğlu’nun önde olduğunu’. Yanıtım basit" dedi.