• USD  18,83
  • EURO  20,23
  • BORSA  4.930,18
  • ALTIN  1.134,19
SON DAKİKA

CHP'den Akşener'e; Ağıralioğlu'nun Kulağını Çek

CHP'den Akşener'e; Ağıralioğlu'nun Kulağını Çek

26 Kasım 2022 11:11

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda endişelerinin olduğunu söyleyen İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu krize neden oldu.


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda endişelerinin olduğunu söyleyen İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu krize neden oldu.

Ağıralioğlu, "Tayyip Bey'in en çok görmek istediği aday, konuşmalarına bakınca... Yıllardır ısrarla ve inatla Sayın Kılıçdaroğlu'nu karşısında görmek istiyor. Ben kaybetme korkusunu dillendiriyorum, endişeli davranıyorum. Bu seçmen isteksizliğini gözardı etmesek mi diyorum" ifadelerini kullanmıştı. Ağıralioğlu, "Kılıçdaroğlu aday olursa kazanamaz endişesi duyuyoruz. Klasik sağ seçmen, camide bile safın soluna durmaz. Bu refleksi görmezden gelemeyiz" demişti.
TIKLAYIN - İyi Partili Yavuz Ağıralioğlu: Erdoğan, karşısında Kılıçdaroğlu'nu istiyor; acaba bu seçmen isteksizliğini göz ardı etmesek mi?

CHP Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Engin Altay, Tv100 canlı yayınında Yavuz Ağıralioğlu'na sitem etti. "Kraldan çok kralcılık" diyen Engin Altay, "Her evin çocuğunun kusuruyla ilgili kulağı çekilecekse evin reisi çeker. Ben ne diyeyim daha bu böyle olmalı, bunu bekliyoruz. Bugün benim izlediğim video hoş bir video değil” ifadelerini kullandı.
ÖNCEKİ Kanal İstanbul Etrafındaki Arsalar Vatandaşlık Verilecek Diye Pazarlanmış SONRAKİ Yobaz İmam İçin Şikayetleri İşleme Almayan Savcı Şikayet Edildi