• USD  7,42
  • EURO  8,97
  • BORSA  1.471,39
  • ALTIN  421,23
SON DAKİKA

LGBT Konusu Didem Soydan ile Bartu Küçükçağlayan'ın Arasını Açtı

LGBT Konusu Didem Soydan ile Bartu Küçükçağlayan'ın Arasını Açtı

05 Şubat 2021 10:59

Didem Soydan LGBT'li bireyleri desteklerken "Mücbir sebeplerde yıldızı parlayanlar ve hali hazırda yıldız olanlar, LGBT'ye niye destek olmuyorsunuz?" sözleriyle dikkat çekti


idem Soydan ve Bartu Küçükçağlayan’ın yazışması sosyal medyada gündem oldu. Geçen gün Didem Soydan Instagram hesabından “Mücbir sebeplerde yıldızı parlayanlar ve hali hazırda yıldız olanlar, LGBT’ye niye destek olmuyorsunuz?” eleştirisinde bulundu.

'ÖZELDEN MESAJ ATTI' 

Bu paylaşım sonrası Didem Soydan’a ‘Mücbir Sebepler’ programını sunan Bartu Küçükçağlayan özelden mesaj attı. Soydan’ın açıklamasını yanlış anlayan Küçükçağlayan “Bize neden kızıyorsun?” diyerek ünlü modele serzenişte bulunup ardından da “Hadi barışalım” dedi.

SOYDAN’I ENGELLEDİ

“Bana da sinirlenme be” diyen Bartu Küçükçağlayan ardından ise Didem Soydan’ı engelledi. Bunu fark eden Soydan ise mesajları ifşa etti. Soydan paylaşımında “Hayır anlamadım programa katılıp yayını bozacağımı falan mı sandı acaba? Soramıyorum da engellemiş. Büyük saçmalık görüntülüyorum ama iyi oldu bu süreçte. Ya da programın yıldızı parlayan veya hali hazırda yıldız olanlar yazımdan alınıp mücbir baskılar mı yaptılar acaba? Korkak ünlüler neyse her iki sebep de ilginç” dedi.

 


didem soydan, bartu Küçükçağlayan
ÖNCEKİ Hüner Coşkuner'in Vasiyeti: Beni küpelerimle gömün SONRAKİ Milli Piyango'daki Sanal Kumar Meclis Gündeminde