• USD  6,87
  • EURO  7,80
  • BORSA  118.429,11
  • ALTIN  397,11
SON DAKİKA

Yeni Akit'ten AKP'ye şok tepki: Ece Erken'in elektrik faturası isyanını manşet yaptılar

Yeni Akit'ten AKP'ye şok tepki: Ece Erken'in elektrik faturası isyanını manşet yaptılar

03 Aralık 2019 20:32

AKP'ye yakın Beyaz TV Sunucusu Ece Erken, 1,5 aydır oturmadığını söylediği evine 602 TL fatura gelmesi üzerine sosyal medya hesabından "Enayi yerine koymayın bizi, bu milleti" dedi. Akit gazetesi de bu isyanı manşete taşıdı.


Medyafaresi.com'un haberine göre, AKP'ye yakın Beyaz TV Sunucusu Ece Erken, oturmadığını söylediği evine gelen elektrik faturasının bilgilerini paylaşarak "1,5 aydır oturmadığım eve gelen elektrik faturası! Nasıl bir enayi yerine konmaktır bu? Yazık ya! Rezillik..." dedi.

Fatura bilgilerini de Instagram hesabının hikaye kısmında yayınlayan Erken "Oturmadığım ev! Dolayısıyla elektrik harcanmıyor, yönetim kapamış. Gelen fatura! Enayi yerine koymayın bizi, bu milleti" diyerek tepki gösterdi.

AKP'nin en koyu destekçilerinden Akit gazetesi ise bu haberi manşete alarak herkesi şaşırttı.

 AKP yandaşı Akit gazetesi, yine AKP yandaşı Beyaz TV'nin sunucusu Ece Erken'in elektrik zamlarına yönelik tepkisi üzerinden açıkça hükümete muhalefet yaptı.

Medyafaresi.com'daki haberi okumak için tıklayın


akp, ece erken, elektrik, Beyaz TV, fatura, Akit gazetesi, Instagram
ÖNCEKİ Suriye konulu Dörtlü Zirve sonrası Erdoğan’dan ilk açıklama SONRAKİ Demirtaş’tan CHP heyetine: Bana bir şey olursa sorumlusu beni hapse atanlardır