• USD  5,74
  • EURO  6,35
  • BORSA  105.379,71
  • ALTIN  271,89
SON DAKİKA
MEDYA
FOX Muhabiri Öznur Aslan o soruda gözyaşlarını tutamadı

FOX Muhabiri o soruda gözyaşlarını tutamadı

Medyafaresi.com özel haber- FOX Çalar Saat programında, harekat bölgesindeki son durumu aktaran FOX muhabiri Öznur Aslan, İsmail Küçükkaya'nın Cumhuriyet Bayramı sorusunu yanıtlarken çok duygulandı. Öznur Aslan'ın gözyaşları içindeki yayını sırasında ekran başındakiler de duygulandı.

RTÜK üyesi İlhan Taşcı: Şiddete ceza kanala göre...

RTÜK üyesi İlhan Taşcı: Şiddete ceza kanala göre.....

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) üyesi İlhan Taşcı, dizi ve programlarda yer alan kadına şiddet, silah ve tehdit unsuru içeren yayınları RTÜK gündemine taşıdı.

Fatih Portakal: Gerici kafalara gelsin, yaşasın Cumhuriyet

Fatih Portakal: Gerici kafalara gelsin...

Gazeteci ve Fox Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, 29 Ekim yürüyüşüne yasak konulmasına ilişkin haberlere tepki gösterdi ve "Bu ülkede Cumhuriyet düşmanı olduğunu düşündüğüm insanların sayısı hiç de az değil. Gerici kafalara gelsin, yaşasın Cumhuriyet" dedi.

RTÜK Üyesi Bildirici: Yayın yasakları RTÜK sayfasından kaldırılsın

Bildirici: Yayın yasakları RTÜK sayfasından kaldır

Bildirici, Anayasa Mahkemesi’nin, Basın Kanunu’nun 3/2 maddesinin “basın özgürlüğüne aykırı” olduğuna karar verdiğini ancak RTÜK’e bildirilen mahkemelerin yayın yasağı kararlarının büyük bölümünün bu maddeye dayandığını açıkladı.

Prof Ulukol: Dijital detoks gerekli

Prof Ulukol: Dijital detoks gerekli

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyesi Prof Betül Ulukol, “Avrupa’da, neredeyse nüfusun tamamı internet kullanıyor ama daha bilinçli kullanıyorlar. Bizler ise bilinçli kullanmıyoruz. Avrupa’da son derece yaygın şekilde medya, internet detoksu yapıyorlar. Biz de bunu örnek olabiliriz.” dedi

Fatih Portakal Türkiye’yi işgalci gibi gösterecek o görüntüyü vermedi

Fatih Portakal o görüntüyü vermedi...

Resulayn'da arama tarama faaliyetlerine devam eden Türk askeri, belediye binasına Türk bayrağını astı. FOX Ana Haber sunucusu Fatih Portakal "Bir görüntü vardı. Belediye binasına Türk bayrağı asmıştı Özgür Suriye Ordusu ve Türk askeri. Biz o görüntüyü kullanmadık" dedi.

Dijital bağımlılık tehdit mi yaratıyor?

Dijital Medya tehdit mi?

İnternet bağımlılığı, sosyal medya bağımlılığı, cep telefonu bağımlılığı, oyun bağımlılığının özellikle yeni nesilleri tehdit ettiğini ve çocukların artık yetişkinler tarafından değil ekranlar tarafından büyütüldüğü belirtildi

Oğuz Haksever ekrana çıkmadan işinden oldu!

Oğuz Haksever ekrana çıkmadan işinden oldu!

NTV’den ayrılmasının ardından Haber Global’le anlaşan Oğuz Haksever ekrana çıkamadan yeni işinden ayrılmak zorunda kaldığı ileri sürüldü.

Emin Çölaşan'dan iktidara ilk kez övgü...

Emin Çölaşan'dan iktidara ilk kez övgü...

Sözcü yazarı Emin Çölaşan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sigara karşıtı söylemlerini yorumladığı bugünkü yazısında "Bu iktidarın sigara ile mücadelesini takdirle izliyorum ve getirilen yasakların arkasındayım" ifadelerini kullandı.

RTÜK'ten Kamu spotlarına sembol aldatmacası

RTÜK'ten Kamu spotlarına sembol aldatmacası

RTÜK, “Kamu spotu ve zorunlu yayın ifadelerinin izleyicide olumsuz algı oluşmasına sebebiyet verdiği” gerekçesiyle yönetmelik değişikliği yaptı. Artık “Zorunlu yayın” yerine “Öncelikli yayın” ifadesi kullanılacak.

İsmail Saymaz parasını İngilizce istedi

İsmail Saymaz parasını İngilizce istedi

Hürriyet muhabiri İsmail Saymaz, Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük'ün kendisine ödemesi gereken tazminatı sosyal medya hesabından bu kez İngilizce mesaj ile istedi.

Fatih Portakal'dan çarpıcı ateşkes yorumu

Fatih Portakal'dan çarpıcı ateşkes yorumu

Gazeteci Fatih Portakal, ABD Türkiye arasında gerçekleşen heyetler arası görüşmenin ardından alınan ateşkes kararını değerlendirdi.

CHP'den RTÜK için başvuru

CHP'den RTÜK için başvuru

CHP'lii Özgür Özel, RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin’in görevinden çekilmiş sayılması ve yeni bir Üst Kurul üyesi seçilmesi için TBMM Başkanı Mustafa Şentop’a başvurdu.

Cumhurbaşkanlığından Buket Aydın uyarısı

Cumhurbaşkanlığından Buket Aydın uyarısı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, Türkiye’nin Kuzey Suriye’ye yönelik “Barış Pınarı Harekâtı” isimli askeri operasyonunu takip eden gazetecilere güvenliklerini sağlamaları için uyarıda bulundu.

Acun Ilıcalı ölümden döndü

Acun Ilıcalı ölümden döndü

Televizyoncu Acun Ilıcalı'nın içinde bulunduğu araç, önceki gün O-6 otobanında seyir halindeyken arka lastiğin parçalanması sonucu kontrolünü kaybetti.

Buket Aydın'ın pozu olay yarattı

Buket Aydın'ın pozu olay yarattı

Barış Pınarı Harekatı devam ederken, PKK/YPG'lilerin gazetecilere saldırdığı bölgeye giden sunucu Buket Aydın'ı verdiği poz sosyal medyada olay oldu.

Teröristler gazetecileri hedef aldı! İşte o dehşet anları...

Teröristler gazetecileri hedef aldı!

Mardin’in Nusaybin ilçesinde Barış Pınarı Harekatı'nı takip eden gazetecilerin bulunduğu otele Kamışlı tarafından keskin nişancılarla saldırı düzenlendi. Olayda 2 gazeteci hafif yaralandı. Teröristlerin otele yönelik saldırısı sürüyor...

Hakan: Savaşa hayır demek romantik görünümlü bir kolpacılıktır

Ahmet Hakan'dan savaş karşıtlarına tepki

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşesinde Türkiye'nin Suriye'ye yönelik askeri harekatına 'Savaşa hayır' diyerek karşı çıkanlara tepki gösterdi ve bunun 'romantik bir kolpacılık' olduğunu söyledi.

Erdoğan neden FOX muhabirlerine kızıyor? Doğan Şentürk'ten çarpıcı açıklamalar

Erdoğan neden FOX muhabirlerine kızıyor?

FOX muhabirlerinin basın toplantılarında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı neden sürekli kızdırdıkları merak ediliyordu. FOX Haber Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk, Gazeteci Mehmet Özışık’a konuştu ve merak edilen sorulara yanıt verdi.

Yılmaz Özdil'den ezber bozan Erdoğan çıkışı

Yılmaz Özdil'den ezber bozan Erdoğan çıkışı

Türkiye'nin Fırat'ın doğusuna gerçekleştirmesi beklenen operasyonla ilgili baş döndürücü bir trafik yaşandı.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16