• USD  5,90
  • EURO  6,61
  • BORSA  90.787,01
  • ALTIN  253,52
SON DAKİKA

Ali Koç'tan Ersun Yanal kararı

Ali Koç'tan Ersun Yanal kararı

09 Ekim 2018 10:42

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un üzerindeki Ersun Yanal baskısı her geçen gün artıyor. Ancak başkanın Yanal'ı getirmek gibi bir düşüncesinin bulunmadığı öğrenildi.


Geçtiğimiz günlerde bu konuyla ilgili Koç'un yakın çevresine "Ersun Yanal'ı getirmeyeceğim" dediği ifade edildi. Yönetimdeki birçok isim Yanal ismine ilk günden itibaren karşı çıkıyordu. Aykut Kocaman'ı da düşünmeyen başkan Koç, yabancı hoca arayışlarını hızlandırdı.


Bu arada Kocaman'ın da Başkan Ali Koç'a tepkili olduğu bildirildi. Daha önce kulübün ihtiyacı olduğunda göreve gelmeye hazır olduğunu ifade eden deneyimli teknik adam, Cocu ile birlikte çalışan yardımcılarının imalı şekilde görevlerine son verilmesinden rahatsızlık duydu. Kocaman'ın hem Başkan Koç hem yönetime bu konuda sinirlendiği öğrenildi.

 
Yönetim memnun!

Fenerbahçe yönetimi, Medipol Başakşehir karşındaki oyundan memnun kaldı. Teknik direktör Cocu için son şans olan bu mücadeleden üç puan çıkmasa da takımın oyunu, Hollandallı teknik adama nefes aldırdı. Teknik adam arayışlarında hala B Planı oluşturmaya çalışan yönetimin milli takım arasında nihai kararını vereceği belirtildi. (MİLLİYET)


fenerbahçe, ali koç, ersun yenal
ÖNCEKİ Akşener'den Bahçeli'ye çok sert af eleştirisi SONRAKİ IMF'ten çarpıcı Türkiye açıklaması