• USD  5,34
  • EURO  6,07
  • BORSA  99.677,11
  • ALTIN  220,73
SON DAKİKA

Deniz Naki'den skandal sözler

Deniz Naki'den skandal sözler

05 Şubat 2018 12:13

TSK'nın Afrin'de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'na karşı insanları meydanlara çağırdığı için PFDK tarafından ceza alan ve Türkiye'deki futbol kariyeri biten Deniz Naki, skandal açıklamalarına bir yenisini daha ekledi.


Almanya'nın Köln kentinde, PKK terör örgütüne yakın bir internet sitesine konuşan Deniz Naki, Zeytin Dalı Harekatı hakkında iftiralarda bulundu.

Afrin operasyonuna karşı insanları meydanlara çağırıp ömür boyu men cezası almasıyla ilgili konuşan Deniz Naki; "Türkiye'de futbol lisansım ömür boyu iptal edilerek bana 272 bin TL para cezası verdiler. Açıkçası ceza verip vermemeleri beni fazla etkilemiyor artık. Umursamıyorum da. Açıkcası futbol yaşamım devam eder mi etmez mi ya da farklı alanlarda çalışmalara girer miyim, girmez miyim, çok fazla net değil henüz. Zaten bu olaylardan sonra çok fazla da düşünemedim" sözlerini kullandı.

"Bana gelen teklifler var, bazı görüşmeler yapıyoruz. Açıkcası kulüpler de beni transfer etmeye korkuyor. Yani onlar için bir risk aslında. Siyasi kimliğimden dolayı. Böyle bir sorumluluğu göze almaları gerekiyor."

YPG/PKK'YI SKANDAL SÖZLERLE SAVUNDU
Suriye sınırımızda yuvalanan PKK/YPG terör örgütünü öven Deniz Naki, bu teröristlerin bu zamana kadar Türkiye'ye taş bile atmadığını iddia edip, bütün dünyada kahraman olarak görüldüklerini söyleyerek alçakça sözlerine bir yenisini daha ekledi. (Takvim)


pkk, futbol, skandal, lisans, afrin, deniz naki
ÖNCEKİ Hakan Fidan davasında kritik gelişme SONRAKİ İnce: AKP'liler kendi işine baksın