• USD  5,29
  • EURO  6,01
  • BORSA  100.634,39
  • ALTIN  218,75
SON DAKİKA

Orman'dan Kocaman'a sert sözler

Orman'dan Kocaman'a sert sözler

29 Nisan 2018 11:59

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Beyaz TV'de önemli açıklamalarda bulundu.


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Beyaz TV’ye gündeme dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Fikret Orman’ın açıklamaları şu şekilde:

‘GEÇMİŞİ KONUŞMANIN FAYDASI YOK’

Güzel bir rekabet ortamı var. 4 takım şampiyonluk yarışı yaşıyor. Bunun keyfini sürmek lazım. Maalesef futbol yerine tartışmalı olaylar yaşanıyor. Daha fazla geçmişi, konuşmanın kimseye faydası yok. Beşiktaş bizim sahip olduğumuz bir kulüp değil. Burası Beşiktaş taraftarı, Divan Kurulu, Genel Kurulu ve halkın sahip olduğu bir kurum. Bizler geçici olarak buradayız.

‘DİVAN AİLE TOPLANTISIDIR’

Divan Toplantısı basına kapalıydı. Ben ifade ettim. Burası aile toplantısıdır. Bu konuşmaların dışarıda konuşulması doğru değil. Divan’da konuşulanlar orada kaldı. Onun için de çok fazla Divan Kurulu toplantısıyla alakalı bir şey söylemek istemem.

‘BİZ FENERBAHÇE MAÇINI KAPATTIK’

Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray Türk futbolunun temel taşları. Yöneticiler olarak biz de bazen olayları gerdik ama bizim hedefimiz bu edebi dostluğu, rekabeti devam ettirmek olmalı. Geçmişi konuşmanın artık kimseye faydası yok. Biz Fenerbahçe maçını artık kapattık.

Aykut Kocaman`dan gündem yaratacak Beşiktaş iddiasıFenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Beşiktaş'ın yarıda kalan kupa mücadelesine çıkmama kararı ile ilgili konuştu. Aykut Kocaman, Beşiktaş'ın aldığı kararı inandırıcı bulmadığını söyledi.

‘KOCAMAN KENDİ İŞİNE BAKSIN’

Fenerbahçe maçıyla ilgili kararımızda bir duruş gösterdik ve bu konuyu kapattık. Şimdi yarın oynayacağımız derbi maçına kenetlendik. Rakibimizin hocası, bir yorum yapmak da istemem. Beşiktaş camiası adına konuşması ve her şeyde Beşiktaş’ı katarak konuşması hoş şeyler değil. Zaman kimin haklı olduğunu gösterecek. Aykut Hoca, Fenerbahçe’nin kendi teknik konularını yorumlasın. Kendi işine baksın.


beşiktaş, fenerbahçe, fikret orman, aykut kocaman
ÖNCEKİ Bir dönemin çok konuşulan ismi hayatını kaybetti SONRAKİ Yunanistan'dan çarpıcı F-16 yorumu