• USD  5,72
  • EURO  6,38
  • BORSA  102.556,15
  • ALTIN  260,64
SON DAKİKA
GÜNDEM
Ahmet Davutoğlu yüzünden işlerinden oldular

Ahmet Davutoğlu yüzünden işlerinden oldular

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun dün Youtube üzerinden yayınlanan olay söyleşisi Yavuz Oğhan, Akif Beki ve İsmail Saymaz'ı RS FM'deki işlerinden etti. Akif Beki 'kovulmaktan sıkıldık' dedi.

Diplomatın şehit olduğu restoran Bakanlığa şikayet edildi

Diplomatın şehit olduğu restoran Bakanlığa şikayet...

Erbil'de biri Türk diplomatı, iki de Irak vatandaşının katledildiği Hoggabaz adlı lokanta ,Türkmeneli Cephesinin internet sitesinden adlarının gözüktüğü fotoğrafın kaldırılmasını istedi.

CHP’den Zuhal Olcay’a destek

CHP’den Zuhal Olcay’a destek

Sanatçı Zuhal Olcay'a Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle verilen ve ertelenen 11 ay 20 gün hapis cezası Yargıtay 16. Ceza Dairesi tarafından oy birliğiyle onandı. CHP Ankara Milletvekili, Meclis Anayasa Komisyonu Üyesi Murat Emir, Olcay'a verilen cezaya tepki gösterdi.

Tanal: Tarafsızlığını yitiren Erdoğan’la ilgili kimse karar almak istemiyor

Erdoğan’la ilgili kimse karar almak istemiyor

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, seçim sürecinde tarafsızlığını bir kenara bırakarak AKP’li adaylara oy isteyen Cumhurbaşkanı Erdoğan için Kamu Denetçiliği Kurumu’na başvurdu.

MHP’li Enginyurt: Yabancı yatırımcı maytap patlasa kaçıyor

Yabancı yatırımcı maytap patlasa kaçıyor

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, “Yabancı yatırımcı öyle bir yatırımcı ki maytap patlasa kaçıyor, elektrik trafosu patlasa gidiyor. Trump ne diyecek diye ağzına bakıyor, Putin'den ne haber gelecek diye kulağını oraya veriyor” dedi.

TÜİK’in, Batmanlı aileye kestiği para cezası Meclis’te

Batmanlı aileye kesilen para cezası Meclis’te

Batman’da yaşayan 50 yaşındaki Tenzire Çetin’e, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK)’in anketörlerine Türkçe cevap vermediği için bin 55 liralık idari para cezası verildi. Çetin, Türkçe bilmediği için soruları yanıtlayamadığını ve bu yüzden ceza aldığını söylemişti.

Meclis’te dilekçeler sonuçsuz kaldı: Tahliyesini bekleyenler...

Meclis’te dilekçeler sonuçsuz kaldı!

MHP’nin infaz yasasında değişiklik teklifinden sonra Türkiye’nin her tarafından ceza indirimi af ve etkin pişmanlık dilekçeleri Meclis’e gönderildi.

İstifa etmeyen İSPARK yönetimi ihale dağıtıyor

İstifa etmeyen İSPARK yönetimi ihale dağıtıyor

23 Haziran seçimleri ardından istifa etmeyen İSPARK yönetimi 9 Temmuz’da 894 bin 480 TL’lik araç kiralama sözleşmesi imzaladı. 4 Temmuz’da yapılan ihaleyi 2015 yılında AKP’den Gümüşhane milletvekili aday adayı olan Abdulbaki Kara’nın sahibi olduğu şirket aldı

Rabia Naz kararıyla ilgili flaş gelişme

Rabia Naz kararıyla ilgili flaş gelişme

Rabia Naz Vatan başta olmak üzere, şüpheli çocuk ölümlerinin araştırılması ve bu konuda alınması gereken tedbirlerin belirlenmesi amacıyla Meclis Araştırma Komisyonu kurulmasına dair karar ile bazı komisyonların Meclis tatildeyken çalışabilmesine ilişkin kararlar, Resmi Gazete'de yer aldı.

Yurt dışından getirilen telefon harçları 1500 liraya çıktı

Yurt dışından getirilen telefon harçları 1500 lira...

Yurt dışından yolcu beraberinde getirilen cep telefonu maktu harç tutarı, 500 liradan 1500 liraya yükseldi.

Fatih Altaylı yerli otomobilden ilk bilgileri verdi

Fatih Altaylı yerli otomobilden ilk bilgileri verd...

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, 2020 yılı sonunda tanıtılması beklenen yerli otomobille ilgili öğrendiklerini okurlarına aktardı.

ABD'den Türkiye için flaş gelişme

ABD'den Türkiye için flaş gelişme

Cumhuriyetçi Senatörler, Senato'ya Ankara'ya yaptırım çağrısı yapan bir önerge sundu. Demokrat Senatör Bob Menendez ise "F-35 yetmez, yaptırım uygulayın" dedi.

Diplomatı şehit eden şahıs belirlendi

Diplomatı şehit eden şahıs belirlendi

Erbil Emniyet Müdürlüğü, 17 Temmuz'da, Türkiye’nin Erbil Başkonsolosluğu’nda görevli diplomat Osman Köse’nin şehit, 2 Iraklının da hayatını kaybettiği restorandaki terör saldırısıyla ilgili açıklama yaptı.

Eski Bakan: Beni Urfa'ya Fetö gönderdi

Eski Bakan: Beni Urfa'ya Fetö gönderdi

Tarım ve Çalışma eski Bakanı Faruk Çelik, “Bunu, benim Bursa’da olmamam gerektiği şeklinde raporladılar. Cumhurbaşkanımız Urfa’da görevlendirdi” dedi.

Meclis 1 Ekim'e kadar tatile girdi

Meclis 1 Ekim'e kadar tatile girdi

2019-2023 dönemini kapsayan 11. Kalkınma Planı, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi. Öte yandan TBMM, 1 Ekim Salı gününe kadar tatile girdi.

CHP’li Gürer: İçkiye yapılan zamlar vatandaşı kimyacı yaptı

İçkiye yapılan zamlar vatandaşı kimyacı yaptı

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, “İçkiye yapılan zamlar kullanıcıları ‘kimyacı’ yaptı. Kaçak üretim yaygınlaştı. Kendi yapıp tüketen dışında bazı restoranlarda dahi kaçak rakıdan söz ediliyor” dedi.

Davutoğlu'nu istemeyen isim Beşir Atalay mı?

Davutoğlu'nu istemeyen isim Beşir Atalay mı?

İsmail Saymaz Davutoğlu'na 'kurulacak parti liberal ağırlıklı, siz ise İslamcı bulunduğunuz ve Beşir Atalay sizi istemediği için' diyerek yeni partide olmamasının nedenini açıkladı. Davutoğlu Saymaz'ın bu sözlerine yanıt verdi.

Yeniçağ yazarına göre Berat Albayrak'ın suyu ısındı

Yeniçağ yazarına göre Berat Albayrak'ın suyu ısınd...

Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Ahmet Takan Erdoğan'ın damadı Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın durumunda her an bir değişiklik olabileceğini iddia etti. Takan bu iddiasını AKP kaynaklarına dayandırdı.

Yargıtay Cumhuriyet çalışanlarına beraat istedi

Yargıtay Cumhuriyet çalışanlarına beraat istedi

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı Cumhuriyet gazetesi davası ile ilgili tebliğini tamamladı. Başsavcılık, Akın Aktalay, Orhan Erinç, Murat Sabuncu ve Hikmet Çetinkaya'nın beraatini talep etti. Cezası kesinleşenlere ise sirayet yoluyla bozma istendi.

Etil alkol yerine şişeye metil alkol doldurularak çok ucuza satılıyor, kullanan anında ölüyor!

Kullanan anında ölüyor! Etil alkol yerine...

Anadolu'da "boğma rakı" olarak adlandırılan ev yapımı rakının da halk sağlığı açısından çok riskli olduğu belirtildi.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17