• USD  6,23
  • EURO  6,88
  • BORSA  105.993,65
  • ALTIN  325,93
SON DAKİKA
POLİTİKA
Engin Özkoç'tan Erdoğan'a hodri meydan

Engin Özkoç'tan Erdoğan'a hodri meydan

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, TBMM Genel Kurulu'nda AKP Grup Başkanvekili Özlem Zengin ile arasında yaşanan tartışma üzerine Erdoğan'ın kendisine yönelik 'Şizofren, hapsetmek lazım, tımarhaneye göndermek lazım" şeklindeki sözlerine yanıt verdi.

İnce'den Rahmi Turan ve Talat  Atilla'ya iftira davası

İnce: Üç kuruşluk dava açın

CHP'li Muharrem İnce, Cumhurbaşkanlığı'nı ziyaret ettiğini öne süren gazeteci Rahmi Turan ve Talat Atilla'ya ceza ve tazminat davası açacağını açıkladı.

Meral Akşener'den

'Sata sata beş koyun kaldı'

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener partisinin grup toplantısında "Saray'a giden CHP'li" tartışması ile ilgili ilk kez konuştu.

Erdoğan: İstihbarata gerek yok, Muharrem Bey yeter

Erdoğan'dan CHP'ye: Şizofrenik vaka

Katar dönüşü uçakta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'deki tartışmalara değindi. "Kendi kumpasları açık ve net ortada" diyen Erdoğan, 'istihbarat CHP’nin içini karıştırıyor' iddiası için "İstihbaratımıza gerek yok, Muharrem Bey yeter" dedi.

CHP’de ikinci kumpas şüphesi

CHP’de ikinci kumpas şüphesi

CHP’nin dünkü kritik Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısında “Saray’a giden CHP’li” iddiasıyla başlayan tartışmaların partinin yerel seçim başarısı ve iktidara yürüme sürecine karşı bir kumpas olduğu vurgulandı.

Saadet Partisi'nden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a: Kimi kandırıyorsun?

Saadet'ten Erdoğan'a: Hadi oradan..

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı Kasım ayı divan toplantısında konuşan İl Başkanı Abdullah Sevim, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçen hafta Tarım Orman Şurası’nda yaptığı açıklamalara tepki gösterdi.

Kremlin: Putin Türk Akım'ın açılışına katılacak

Kremlin: Putin Türk Akım'ın açılışına katılacak

Putin'in TürkAkım doğal gaz boru hattının açılış törenine katılması için Türkiye'ye gelmesi planlanıyor

İYİ Parti’den erken seçim ve AKP ile ittifak açıklaması

İYİ Parti’den AKP ile ittifak açıklaması

İYİ Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu, erken seçim ve ittifak tartışmalarıyla ilgili açıklama yaptı.

Rahmi Turan’dan Talat Atilla savunması: Geçmişte bana çok özel haber verdi, hepsi doğru çıktı

Rahmi Turan: İlk defa yanılıyor veya yanıltılıyor

Sözcü yazarı Rahmi Turan, tartışma yaratan ‘Erdoğan’la görüşen CHP’li’ haberine ilişkin kaynağı gazeteci Talat Atilla için “Talat Atilla geçmişte bana çok özel haber verdi, hepsi doğru çıktı. İlk defa yanılıyor veya yanıltılıyor” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi’nin AKP’li üyesi Murat Köse Melih Gökçek'i eleştirdi

AKP’li Belediye üyesinden Gökçek itirafı

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi’nin AKP’li üyesi Murat Köse, Melih Gökçek’in belediye başkanlığı döneminde yapılan imar faaliyetlerine ilişkin itiraf niteliğinde açıklamalarda bulundu.

Cumhuriyet yazarından CHP yorumu: Hiçbir kumpas kusursuz değildir

İnce kumpasın kalın duvarları

Cumhuriyet yazarı Miyase İlknur, Muharrem İnce'nin Yalova'daki basın açıklamasını izleyenler arasındaydı. İlknur, İnce'nin konuşmasının ardından izlenimlerini kaleme aldı.

Yurtdışında İmamoğlu’na en çok Merkezi hükümetle ilişkileriniz nasıl sorusu soruldu

Ekrem İmamoğlu'na yurt dışında 2 soru

Son dönemde Paris, Kopenhag, Strasbourg, Berlin ve Londra’ya ziyaretlerde bulunan İmamoğlu, gezilerle ilgili bilgi verdi. İBB Başkanı İmamoğlu, kamu bankalarının İBB’ye mesafeli davrandığını bunun üzücü bir durum olduğunu vurguladı.

İnce’nin basın toplantısı sonrası CHP’den  peş peşe açıklamalar geldi

Faik Öztrak: Sarayın değirmenine su taşımayın

Muharrem İnce'nin sarayda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştüğü iddialarına ilişkin toplantının ardından, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, partililere seslenerek her türlü açıklamalardan kaçınmaları gerektiğini belirtti.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu: Erdoğan kadınlardan korkuyor

Kaftancıoğlu: Erdoğan kadınlardan korkuyor

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü öncesi Cumhuriyet Pazar'a konuştu.

Yavaş Gökçek'ten özür diledi: Yalan değil ama yanlış var, düzelteyim

Yavaş Gökçek'ten neden özür diledi?

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, belli vakıf ve gruplara otopark verildiği sözlerini yalanlayan Melih Gökçek'ten, "Yalan değil ama yanlış var" diyerek özür diledi.

Talat Atilla’dan Kılıçdaroğlu’na tehdit gibi mesaj: Açıkla yoksa...

Talat Atilla’dan Kılıçdaroğlu’na: Açıkla

Beştepe'ye giden CHP'li iddiası tozu dumana kattı. Muharrem İnce bir açıklamayla meydan okudu ve hesaplaşağız dedi, Rahmi Turan'ın kaynağım dediği Talat Atilla ise Twitter'dan Kılıçdaroğlu'na konuş çağrısı yaptı. Gazeteci İsmail Saymaz ise Talat Atilla'yı şantajla suçlayarak tepki gösterdi.

Muharrem İnce’nin teşekkür mesajının ardından usta Gazeteci Uğur Dündar'dan açıklama

Uğur Dündar: Teşekkür edenler de var

Muharrem İnce, bugün düzenlediği basın toplantısında usta gazeteci Uğur Dündar’a teşekkür etmişti. Uğur Dündar da sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Rahmi Turan: Ondan belge istemediğim için kendimi affetmiyorum

Rahmi Turan: Kendimi affetmiyorum

Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Turan’ın “Saray’da Erdoğan ile görüşen CHP’li” yazısı günlerdir Türkiye’nin gündeminde. Turan, bugünkü köşesinde “Saray’a giden CHP’li” yazısını nasıl yazdığını anlattı.

Muharrem İnce: Bu burada bitmez, çözmeye davet ediyorum, istifaya değil

Muharrem İnce: Bu burada bitmez

Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Turan'ın "CHP'li bir siyasetçinin Erdoğan ile görüştüğü" iddialarının odak ismi Muharrem İnce, Yalova'daki evinin bahçesinde basın toplantısı düzenledi. İnce, "Bugün partiyi yönetenler ciğerimi dağladı" dedi.

İnce'nin ortak açıklama önerdiği Kılıçdaroğlu: Sizinle sonra görüşeceğiz

Kılıçdaroğlu'ndan İnce'ye: Sonra görüşeceğiz

Beştepe'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüştüğü iddia edilen Muharrem İnce'nin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu arayarak ortak açıklama yapmayı önerdiği belirtildi.