• USD  5,77
  • EURO  6,43
  • BORSA  97.149,04
  • ALTIN  279,20
SON DAKİKA
POLİTİKA
Gülgün Feyman'ın eşi FETÖ'den gözaltına alındı

Gülgün Feyman'ın eşi FETÖ'den gözaltına alındı

Medyafaresi.com özel haber- Sisi lakabıyla bilinen Seyhan Soylu'nun iddiasına göre; ünlü haber spikeri Gülgün Feyman'ın eşi, ifadesine başvurulmak üzere emniyete alındı.

Kılıçdaroğlu'ndan torpilli atamalara ilişkin flaş açıklama!

Kılıçdaroğlu'ndan torpilli atamalara ilişkin flaş...

31 Mart yerel seçimini "halkçı belediyecilik" üzerine kuran, liyakat ve işi ehline verme söylemi üzerinden propaganda yapan CHP'li belediyelerde yapılan torpilli atamalar tartışılıyor.

Kulis: Meral Akşener ekibini yeniliyor

Kulis: Meral Akşener ekibini yeniliyor

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in talimatıyla, hafta sonu yapılacak kurultayda Başkanlık Divanı’nda değişiklikler yapılması bekleniyor.

CHP’li Tanal: Bakanın üniversitesine verilen müze binasındaki eserlere ne oldu?

Tanal: Müze binasındaki eserlere ne oldu?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın kurucusu olduğu Medipol Üniversitesi’ne tahsis edilen TCDD Müze Binası’nda sergilenen paha biçilmez tarihi eserlerin akıbeti merak konusu oldu.

TBMM’nin Medipol Hastanesi ile anlaşması ortaya çıktı; CHP’li Tanal’dan çarpıcı öneri geldi

CHP’li Tanal’dan çarpıcı öneri

TCDD Ankara Gar yerleşkesinin bir bölümünün Medipol’e tahsis edilmesiyle başlayan tartışma hukuki ve kültürel miras boyutunda sürerken potaya Meclis’te girdi.

MHP’li Arkaz’dan Tunç Soyer’e Sivas tepkisi

MHP’li Arkaz’dan Tunç Soyer’e Sivas tepkisi

MHP İstanbul Milletvekili Dr. Hayati Arkaz, CHP’li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir’i eleştirmek isterken söylediği “sanki Sivas’ta yaşıyor gibiyiz” sözlerine tepki gösterdi.

Mecliste Telekulak endişesi

Mecliste Telekulak endişesi

Meclis Başkanı ofisinin alt katında hizmet veren Meclis TV taşınıyor. Çalışma ortamının küçük olduğu gerekçesiyle gerçekleşeceği duyurulan taşınmada "telekulak" endişesinin etkili olduğu iddia edildi.

CHP’li Tanrıkulu’ndan Sağlık Bakanına: Hangi gerekçelerle tahsis edildi?

CHP’li Tanrıkulu: Hangi gerekçelerle tahsis edildi

CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Mustafa Kemal Atatürk’ün milli mücadeleyi yürüttüğü binanın da içinde olduğu bazı alanların Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın kurucusu olduğu Medipol Üniversitesi’ne 29 yıllığına tahsis edilmesini Meclis gündemine taşıdı.

Yılmaz Özdil: Memleketi komple kefenleseler bile az

Yılmaz Özdil: Memleketi komple kefenleseler bile a...

Yılmaz Özdil, tatilin ardından ilk yazısında "İki üç kulaç atıp geldim" dedi. 

İmamoğlu geçmişte Metrobüste yanlış alımlar oldu dedi

İmamoğlu geçmişte Metrobüste yanlış alımlar oldu d...

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, metrobüs araçlarının ciddi anlamda bir değişime ihtiyacı olduğunu belirterek "İlginç yorumlar görüyorum. 1 ayda 'Hani çözecekti?' diyorlar.

Özdağ: AK Parti dini bir kurum değil ki...

Özdağ: AK Parti dini bir kurum değil ki...

Eski AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve eski Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni parti kurma çalışmalarıyla ilgili olarak kullandığı "Bu tür ihanetlerin içerisinde olanlar bu işin bedelini de ağır öderler" ifadesini değerlendirdi.

Turkiyegundemi.com Politika Kulisi: Yeni oluşumun merkezi kim? Gül mü, Babacan mı?

Yeni oluşumun merkezi kim? Gül mü, Babacan mı?

Turkiyegundemi.com Politika Kulisi: Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın, "Bu tür ihanetlerin içerisinde olanlar bedelini de ağır öderler" mesajı verdiği AKP ile yollarını ayırarak yeni parti kurma hazırlıkları içinde olanlara ilişkin yoğun kulis haberleri dikkat çekiyor.

İBB'nin 1 Milyar TL'sine ne oldu?

İBB'nin 1 Milyar TL'sine ne oldu?

Temmuz ayında ödenmesi gerekirken Haziran ayında İBB’ye erkenden ödenen 980 milyon liralık maliye katkı payının seçim döneminde nasıl harcandığı ortaya çıkmaya başladı.

Davutoğlu'ndan Financial Times'a flaş açıklamalar!

Davutoğlu'ndan Financial Times'a flaş açıklamalar!

Kulislerde yeni bir parti kurma hazırlığı içinde olduğu söylenen eski başbakan Ahmet Davutoğlu, AKP'yi yaygın bir mutsuzluğun sardığını ifade etti. Davutoğlu, partinin temel değerlerinden saptığını ve bunun partinin temeli ve yönetiminde rahatsızlık yarattığını vurguladı.

İmamoğlu'ndan çok konuşulacak açıklamalar

Ekrem İmamoğlu'ndan çok konuşulacak açıklamalar

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, katıldığı bir programda belediyedeki AKP dönemine dair açıklamalarda bulundu.

HDP’li Güzel: Hastaneyi üçüncü defa tahtakuruları istila etti

Hastaneyi üçüncü defa tahtakuruları istila etti

HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel, bölgenin en büyük hastanesi olan Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin 10 ay içerisinde üçüncü kez tahtakuruların istilasına uğradığını söyledi.

Politika Kulisi: Erhan Usta’ya MHP çekincesi mi?

Politika Kulisi: Erhan Usta’ya MHP çekincesi mi?

Turkiyegundemi.com Politika Kulisi: MHP’den ayrıldıktan sonra Samsun Bağımsız milletvekili olarak yola devam eden Erhan Usta, eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından desteklediği bilinen Ali Babacan hareketine katılacağı iddialarıyla gündemde.

Melih Gökçek'e Saray'dan yeni görev

Melih Gökçek'e Saray'dan yeni görev

Erdoğan’ın seçim hezimetinden sorumlu tuttuğu isimleri tasfiye amacı taşıdığı ve Melih Gökçek’i genel başkan yardımcısı yapabileceği belirtiliyor.

AKP'li Üstün: MHP bizim mayamızı bozuyor

AKP'li Üstün: MHP bizim mayamızı bozuyor

Çağlar Cilara'nın YouTube kanalına konuk olan Ak Partili Ayhan Sefer Üstün, partisinin MHP ile ittifakına ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu: MHP bizim mayamızı bozuyor!

Tanal: Meclis Başkanı FETÖ önergelerini iade ediyor

Meclis Başkanı FETÖ önergelerini iade ediyor

FETÖ’nün siyasi ayağı tartışmalarına konu olan Darbe Komisyonu raporunu yayınlamayan Meclis Başkanlığı, muhalefet milletvekillerinin FETÖ’ye ilişkin soru önergelerini de reddetmeye başladı.