• USD  6,86
  • EURO  7,76
  • BORSA  114.808,56
  • ALTIN  396,96
SON DAKİKA
POLİTİKA
Ramazan’da alınacak koronavirüs tedbirleri belli oldu

Ramazan’da alınacak tedbirleri belli oldı

İçişleri Bakanlığınca 81 ilin valiliğine, ramazanda alınacak tedbirlerle ilgili genelge gönderildi.

Engin Altay'dan Erdoğan'a sert sözler! CHP kadar başına taş düşsün

CHP kadar başına taş düşsün

CHP'li Engin Altay, düzenlediği basın toplantısında Erdoğan'a seslendi. Altay, "Milletten 10 lira, 5 lira toplayacağım diye uğraşma. Al sana 162 milyar lira. Herkese yeter. Bunları yapmıyorsun varsa yoksa CHP. CHP kadar başına taş düşsün." dedi.

Yaşar Okuyan'dan Erdoğan'a ambulans cevabı:  Allah'tan kork be!

Yaşar Okuyan'dan Erdoğan'a ambulans cevabı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı Yaşar Okuyan, Halkweb kanalında Atakan Sönmez'in 'Satır Arası' programında gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Özgür Özel: Herkes maske takarken bunların maskesi düştü..

Özgür Özel iktidarın maskesi düştü

CHP Grup Başkanvekili Özgür, AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın korona ile mücadele etmek yerine muhalefete muhalefet ettiğini belirtti. Özel, “Bu korona günlerinde herkes maske takarken, bunların maskesi düştü” dedi.

İYİ Parti'den Erdoğan'a FETÖ ve PKK yanıtı

İYİ Parti'den Erdoğan'a FETÖ ve PKK yanıtı

İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın CHP’li belediyelerin yardım kampanyaları için kullandığı, ‘Bu tür teşebbüsler geçmişte FETÖ ve PKK gibi örgütler tarafından da denenmişti' sözlerine Anayasa, yasalara dikkat çekerek ağır sözlerle karşılık verdi.

Erdoğan koronavirüsün bitiş tarihini verdi

Erdoğan koronavirüsün bitiş tarihini verdi

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, koronavirüs salgınında önümüzdeki hafta ile birlikte önemli bir eşiğin aşılacağının beklendiğini söyleyerek “Ramazan Bayramı’nda bütün milletçe çifte bayram yapacağımızı umut ediyoruz inşallah” ifadelerini kullandı.

AKP'den 30 vekil Babacan'ın partisine mi geçiyor?

AKP'den 30 vekil Babacan'ın partisine mi geçiyor?

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, “Türkiye adına hicap duyuyorum. Türkiye trollerle yönetilmeyi hak etmiyor” ifadelerini kullandı. Babacan, 30 milletvekilinin partisine geçeceği iddialarına ilişkin de konuştu.

DEVA'nın ilk anketi! İşte Babacan’ın masasındaki sonuçlar

İşte DEVA'nın ilk anketi!

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın masasında duran ankete göre; yüzde 36 gibi bir oran mevcut siyasal partilerden memnun değil, yeni bir yapıya oy verebileceğini ifade edenlerin oranı ise yüzde 17-18.

AKP CHP arasında asfalt tartışması!

AKP CHP arasında asfalt tartışması!

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün açılışı yapılan Başakşehir Şehir Hastanesi’nde İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni hedef aldı. CHP’den ise Erdoğan’a yanıt gecikmedi.

AKP'de büyük güç savaşı

AKP'de büyük güç savaşı

Sputnik radyoda Ahu Özyurt'un programına katılan Murat Keçeciler, AKP içinde üçlü bir blok oluştuğunu belirtti. Keçeciler, bu ekipleri, ‘Soylu-Abdülhamit Gül ekibi, Berat Albayrak ekibi ve orta yolcu Numan Kurtulmuş’ diye tanımladı.

Muharrem İnce: Vicdansızların sonu gelecek

Muharrem İnce: Vicdansızların sonu gelecek

CHP’li belediyelerin ekmek dağıtımının engellenmesine tepki gösteren CHP eski milletvekili Muharrem İnce, “Koltuk derdinde olan vicdansızların sonu gelecek” dedi

Kılıçdaroğlu: Yardım yapmamızı Erdoğan önlüyor

Kılıçdaroğlu: Yardım yapmamızı Erdoğan önlüyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İçişleri Bakanlığı’nın bağış kampanyasını durdurma kararını yorumladı.

Bir soruşturma da Mansur Yavaş'a açıldı

Bir soruşturma da Mansur Yavaş'a açıldı

CHP 26. Dönem Milletvekili Barış Yarkadaş, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun ardından, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş hakkında da soruşturma başlatıldığını duyurdu

Akşener: Erdoğan kadın konusunda kontrol altında

Akşener: Erdoğan kadın konusunda kontrol altında

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Fox TV’de gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

İmamoğlu'na soruşturma başlatıldı

İmamoğlu'na soruşturma başlatıldı

İçişleri Bakanlığı, salgın yüzünden ekonomik sıkıntı yaşayan yardıma muhtaç vatandaşlara destek için İBB tarafından başlatılan bağış kampanyası nedeniyle İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında soruşturma başlattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan koronavirüsten nasıl korunuyor?

Erdoğan koronavirüsten nasıl korunuyor?

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın koronavirüs salgınına karşı nasıl korunduğunu anlattı.

İbrahim Kalın'dan sokağa çıkma yasağı itirafı! Genel bir yasağın ekonomik maliyeti büyük olur

İbrahim Kalın'dan sokağa çıkma yasağı itirafı!

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Genel bir yasağın ekonomik maliyeti büyük olur." ifadeleriyle genel sokağa çıkma yasağının getirilmeme sebebini açıkladı.

Davutoğlu AKP’li vekillere ateş püskürdü: TBMM'nin itibarı darbe yemiştir!

Davutoğlu AKP’li vekillere ateş püskürdü!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, ‘Yükseköğretim Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi’nin kabul edilmesinin ardından, Şehir Üniversitesi'nin hedef alındığını savunarak bir açıklama yayımladı.

Eski danışmanı Erdoğan'ın sözlerindeki o detayı yazdı

Eski danışmanı Erdoğan'ın sözlerindeki o detayı ya...

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu’nun “Kendimizin de ihtiyacı olduğu halde 34 ülkeye yardım eli uzattık” açıklaması gündem yaratırken, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski danışmanı olan Karar yazarı Akif Beki, konu ile ilgili fark edilmeyen bir detayı köşesine taşıdı.

Meral Akşener’in test sonucu belli oldu

Meral Akşener’in test sonucu belli oldu

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in, evindeki yardımcısında COVID-19 teşhisinin ardından pazartesi günü yaptırdığı ikinci test sonucu da negatif çıktı.