• USD  6,76
  • EURO  7,59
  • BORSA  109.334,36
  • ALTIN  372,56
SON DAKİKA
POLİTİKA
Davutoğlu ekibinden Babacan değerlendirmesi: Sürükleyici bir lider görünümünde değil

Davutoğlu ekibinden Babacan değerlendirmesi

2020 yılından önce partilerine tüzel kişilik kazandırmaya hazırlanan eski başbakan Ahmet Davutoğlu ekibinden 24.25 ve 26. dönem Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, uzun bir sessizlik ardından gazeteci Fatih Altaylı’nın programına konuk olan Ali Babacan’ın performansını değerlendirdi.

CHP'li vekillerden Berat Albayrak'a şok protesto

CHP'li vekillerden Berat Albayrak'a şok protesto

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Hazine Bakanı Berat Albayrak sunum yapmadan önce CHP'li vekiller hazırladıkları döviz ve pankartlarla protesto eylemi yaptı. AKP'li ve CHP'li vekiller arasında gerginlik yaşandı.

Abdullah Gül Erdoğan’ı arayıp Şehir Üniversitesi için ne istedi?

Gül’den Erdoğan’a dikkat çeken telefon

Eski AKP milletvekili ve Karar yazarı Mehmet Ocaktan, Abdullah Gül’ün Cumhurbaşkanı Erdoğan’la arasında geçen konuşmayı aktardı.

Anket sonuçları açıklandı: İşte CHP’de en başarılı belediyeler

İşte CHP’de en başarılı belediyeler

CHP’nin ‘Yerel Yönetimler Koordinasyon Merkezi’nin yaptığı kamuoyu araştırmalarına göre en başarılı bulunan belediyeler Ankara ve Adana oldu.

Ali Babacan: Erdoğan AK Parti'den ayrılmamı istemedi

Ali Babacan: Erdoğan ayrılmamı istemedi

Yeni parti kurma hazırlığında olan Ali Babacan, "Biz partinin kurucularından birisiyiz. Kuruluşta önemli prensipler değerler vardı. Önce insan diyorduk" dedi

İnce’nin aynı teknede tatil yaptılar dediği teknenin sahibi konuştu

O teknenin sahibi konuştu!

Muharrem İnce, “Ben genel merkezdeki bir çeteden bahsettim. Onlar kendini biliyorlar. Yazın aynı teknede tatil yaptılar” demişti! O teknenin sahibi iş adamı konuştu.

MHP’li vekil Enginyurt: İmamoğlu tezgahı kurdu, İnce’ye selayı okutacak

Projenin arkasında İmamoğlu var

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, “Saraya giden CHP’li” iddiasıyla başlayan tartışmalara ilişkin, “Ekrem İmamoğlu tezgahı kurdu, İnce’ye selayı okutacak, cenaze namazını da Ekrem İmamoğlu kılacak. Cenaze namazını Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ekrem İmamoğlu kılacak” iddiasında bulundu.

Engin Özkoç'tan Erdoğan'a hodri meydan

Engin Özkoç'tan Erdoğan'a hodri meydan

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, TBMM Genel Kurulu'nda AKP Grup Başkanvekili Özlem Zengin ile arasında yaşanan tartışma üzerine Erdoğan'ın kendisine yönelik 'Şizofren, hapsetmek lazım, tımarhaneye göndermek lazım" şeklindeki sözlerine yanıt verdi.

İnce'den Rahmi Turan ve Talat  Atilla'ya iftira davası

İnce: Üç kuruşluk dava açın

CHP'li Muharrem İnce, Cumhurbaşkanlığı'nı ziyaret ettiğini öne süren gazeteci Rahmi Turan ve Talat Atilla'ya ceza ve tazminat davası açacağını açıkladı.

Meral Akşener'den

'Sata sata beş koyun kaldı'

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener partisinin grup toplantısında "Saray'a giden CHP'li" tartışması ile ilgili ilk kez konuştu.

Erdoğan: İstihbarata gerek yok, Muharrem Bey yeter

Erdoğan'dan CHP'ye: Şizofrenik vaka

Katar dönüşü uçakta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'deki tartışmalara değindi. "Kendi kumpasları açık ve net ortada" diyen Erdoğan, 'istihbarat CHP’nin içini karıştırıyor' iddiası için "İstihbaratımıza gerek yok, Muharrem Bey yeter" dedi.

CHP’de ikinci kumpas şüphesi

CHP’de ikinci kumpas şüphesi

CHP’nin dünkü kritik Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısında “Saray’a giden CHP’li” iddiasıyla başlayan tartışmaların partinin yerel seçim başarısı ve iktidara yürüme sürecine karşı bir kumpas olduğu vurgulandı.

Saadet Partisi'nden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a: Kimi kandırıyorsun?

Saadet'ten Erdoğan'a: Hadi oradan..

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı Kasım ayı divan toplantısında konuşan İl Başkanı Abdullah Sevim, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçen hafta Tarım Orman Şurası’nda yaptığı açıklamalara tepki gösterdi.

Kremlin: Putin Türk Akım'ın açılışına katılacak

Kremlin: Putin Türk Akım'ın açılışına katılacak

Putin'in TürkAkım doğal gaz boru hattının açılış törenine katılması için Türkiye'ye gelmesi planlanıyor

İYİ Parti’den erken seçim ve AKP ile ittifak açıklaması

İYİ Parti’den AKP ile ittifak açıklaması

İYİ Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu, erken seçim ve ittifak tartışmalarıyla ilgili açıklama yaptı.

Rahmi Turan’dan Talat Atilla savunması: Geçmişte bana çok özel haber verdi, hepsi doğru çıktı

Rahmi Turan: İlk defa yanılıyor veya yanıltılıyor

Sözcü yazarı Rahmi Turan, tartışma yaratan ‘Erdoğan’la görüşen CHP’li’ haberine ilişkin kaynağı gazeteci Talat Atilla için “Talat Atilla geçmişte bana çok özel haber verdi, hepsi doğru çıktı. İlk defa yanılıyor veya yanıltılıyor” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi’nin AKP’li üyesi Murat Köse Melih Gökçek'i eleştirdi

AKP’li Belediye üyesinden Gökçek itirafı

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi’nin AKP’li üyesi Murat Köse, Melih Gökçek’in belediye başkanlığı döneminde yapılan imar faaliyetlerine ilişkin itiraf niteliğinde açıklamalarda bulundu.

Cumhuriyet yazarından CHP yorumu: Hiçbir kumpas kusursuz değildir

İnce kumpasın kalın duvarları

Cumhuriyet yazarı Miyase İlknur, Muharrem İnce'nin Yalova'daki basın açıklamasını izleyenler arasındaydı. İlknur, İnce'nin konuşmasının ardından izlenimlerini kaleme aldı.

Yurtdışında İmamoğlu’na en çok Merkezi hükümetle ilişkileriniz nasıl sorusu soruldu

Ekrem İmamoğlu'na yurt dışında 2 soru

Son dönemde Paris, Kopenhag, Strasbourg, Berlin ve Londra’ya ziyaretlerde bulunan İmamoğlu, gezilerle ilgili bilgi verdi. İBB Başkanı İmamoğlu, kamu bankalarının İBB’ye mesafeli davrandığını bunun üzücü bir durum olduğunu vurguladı.

İnce’nin basın toplantısı sonrası CHP’den  peş peşe açıklamalar geldi

Faik Öztrak: Sarayın değirmenine su taşımayın

Muharrem İnce'nin sarayda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştüğü iddialarına ilişkin toplantının ardından, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, partililere seslenerek her türlü açıklamalardan kaçınmaları gerektiğini belirtti.