• USD  5,93
  • EURO  6,56
  • BORSA  122.540,22
  • ALTIN  296,95
SON DAKİKA
POLİTİKA
İki CHP'li Sinan Aygün ve Mansur Yavaş arasındaki rüşvet iddialarında son gelişme...

Yavaş: Hakikat yalana diz çöktürür

Ankara’da rüşvet iddiasıyla ilgili açıklamalar sürerken Sinan Aygün’den tartışmaları bitirecek cümle geldi. Mansur Yavaş ve iki belediye meclis üyesini rüşvet istemekle suçlayan Sinan Aygün basın toplantısında paranın rüşvet için değil ‘okul bedeli’ olarak istendiğini itiraf etti.

Davutoğlu ve Babacan'ın partilerine, bir yenisi daha ekleniyor iddiası...

Yeni bir parti mi kuruluyor?

Ahmet Davutoğlu'nun öncülüğünde kurulan Gelecek Partisi'nin ardından eski bakan Rifat Serdaroğlu harekete geçti. Serdaroğlu'nun önümüzdeki günlerde yeni parti kuracağı bekleniyor.

Karamollaoğlu: FETÖ’nün temeli AKP’nin içindedir

Karamollaoğlu: FETÖ’nün temeli AKP'de

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, AKP iktidarının bir çok şeyi FETÖ'ye teslim ettiğini belirterek, "Ciddi bir araştırma yapılsın herkes görecek ki, FETÖ’nün temeli AK Parti’nin içinde zaten" dedi.

CHP, Sinan Aygün hakkında disiplin soruşturması başlattı

CHP, Sinan Aygün hakkında kararını verdi!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş hakkında rüşvet iddiasında bulunan CHP eski Milletvekili Sinan Aygün hakkında, partiden 'kesin çıkarma' istemiyle disiplin soruşturması başlatıldı.

Erdoğan'dan CHP'ye Libya yanıtı: Gazi Mustafa Kemal'in ne işi vardı?

Erdoğan: Gazi Mustafa Kemal'in ne işi vardı?

Cumhurbaşkanı Erdoğan "Libya'da ne işimiz var?" diyen CHP heyetine Atatürk üzerinden yanıt verdi. "Libya'ya askeri desteğin boyutunu arttıracağız" diyen Erdoğan, Atatürk'ün Libya'da görev yaptığı günleri hatırlatarak "Gazi Mustafa Kemal'in Libya'da ne işi vardı?" dedi.

Demokrat Parti: Melih Gökçek, Moğol istilasından sonra, Ankara'nın uğradığı en büyük felakettir

Uysal: Gökçek Ankara'nın en büyük felaketi!

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Ankara eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek için "Moğol istilasından sonra Ankara'nın karşılaştığı en büyük felaket" ifadesini kullandı.

CHP Sözcüsü Faik  Öztrak:  Kanal İstanbul tam bir felakettir

Proje değil ucube!

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Hayalim, hülyam" dediği Kanal İstanbul için "Bir ucube. Çevre faciasına yol açacak" diyerek, iktidara geldiklerinde Kanal İstanbul için alınan kredileri ödemeyeceklerini söyledi.

CHP'li Vekil, Belediyede yolsuzluk iddiaları var dedi, Adalet Bakanı'na tutanak verdi

AKP Belediyesi'nde büyük yolsuzluk iddiası!

CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, AKP Altınordu Belediyesi'nin temizlik ihalesinde yolsuzluk iddiaları olduğunu söyleyerek Adalet Bakanı Gül'e bir tutanak uzattı. Adıgüzel ardından İçişleri Bakanı Soylu'ya dönerek "Gereğini yapacak mısınız?" dedi.

Mansur Yavaş'tan çarpıcı açıklamalar: 30 milyar lira birilerinin cebine gitti

Yavaş: 30 milyar lira birilerinin cebine gitti

TELE1'de Uğur Dündar’ın Demokrasi Arenası programına konuk olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Eski CHP milletvekili ve eski Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün’ün hakkındaki rüşvet iddialarını yanıtladı.

Erdoğan, Kanal İstanbul ile ilgili Katar iddiasını doğruladı

Erdoğan Kanal İstanbul'un rant iddiasını doğruladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malezya dönüşü sırasında uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Erdoğan, Kanal İstanbul’u yapılmasının planlandığı alandan Katar emirinin annesinin arsa aldığı iddiasını doğruladı.

Üniversite öğrencisi Mansur Yavaş'a söyledikleriyle salondan büyük alkış topladı

Üniversite öğrencisinden Mansur Yavaş'a teşekkür!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Bilkent Üniversitesi'nde öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerden biri Yavaş'a soru sorarken, "Dışarıdan öğrenci getirmeyip, önceden sipariş soru almadan cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederiz" dedi.

AKP'nin yeni hamlesi: Nihal Olçok'a karşı Cevat Olçok'u sahaya sürdü

AKP Nihal Olçok'a karşı Cevat Olçok'u sahaya sürdü

15 Temmuz FETÖ’cü darbe girişiminde hayatını kaybeden, uzun yıllar AKP’nin reklam çalışmalarını yürüten Erol Olçok’un kardeşi Cevat Olçok “AKP ile çalışmalara başladık" açıklamasında bulundu. Bu açıklama, AKP'nin Nihal Olçok'a karşı Cevat Olçok'u sahaya sürdü yorumlarına neden oldu.

Man Adası davalararına bakan hakimlere baskı iddiası

Man Adası davasında yeni gelişme

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Man Adası belgelerine ilişkin açıklamaları nedeniyle yerel mahkemenin verdiği iki ayrı kararı inceleyen hakimlerin üzerinde yoğun bir baskı oluşturulduğu öne sürüldü.

Abdulkadir Selvi: Cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili bomba kulislerim var dedi, İmamoğlu'nu uyardı

Abdulkadir Selvi İmamoğlu'nu uyardı!

2023 Cumhurbaşkanlığı seçimleri şimdiden tartışılıyor ve bazı isimler ön plana çıkıyor. Abdulkadir Selvi, seçimle ilgili olarak ''bomba kulislerim var. Ekrem İmamoğlu, aman dikkat'' dedi.

Meclis yine karıştı: AKP ile HDP'li vekiller arasında işgalci tartışması yaşandı

Meclis'te işgalci kavgası!

TBMM'de AKP ile HDP milletvekilleri arasında 'işgalci' tartışması yaşandı. AKP'li Şahin Tin'in "HDP, devletimize 'işgalci' diyecek kadar alçalmıştır" sözlerine HDP'li Saruhan Oluç "Hiçbir vekil siyaseten alçalma lafını kullanamaz. Aynen iade ediyoruz" diyerek karşılık verdi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi: Geleceği yok eden bu bütçeyi reddediyoruz

Komik ama gerçek: Kadına ayrılan bütçe 3 lira

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının Kadının Statüsü Genel Müdürlüğüne sadece yüzde 1 pay ayırmasına sert tepki göstererek, “Kadın başına buradan ancak ve ancak 3 lira düşüyor" dedi.

Davutoğlu’ndan Erdoğan’a: Geçmişin hesabını sorma mahcup olursun

Davutoğlu'dan Erdoğan'a: Mahcup olursun

Gelecek Partisi’nin Kurucular Kurulu, eski başbakan Ahmet Davutoğlu’nu Genel Başkanlığa seçti. Davutoğlu, Kurucular Kurulu toplantısında yaptığı açıklamada eski partisi AKP’ye uyarıda bulunarak, “Kimse bizden geriye dönük hesap sormasın, mahcup olurlar” ifadesini kullandı.

Öztürk Yılmaz'dan Erdoğan'ın İncirlik çıkışına flaş yorum

Erdoğan'ın İncirlik çıkışına flaş yorum

Yeni parti kurma hazırlığında olan Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, Müşerref Seçkin'in sorularını yanıtladı.

Kemal Kılıçdaroğlu: İstabul'a ihanet etmeye doymadılar

Kılıçdaroğlu: İlk seçimde gideceksin!

Yerel Yönetimler ve Turizm Zirvesi açılışında konuşan Kemal Kılıçdaroğlu, Kanal İstanbul ile ilgili olarak "Bir kişi ben yapacağım diyor. İlla ben Karadeniz’i Marmara ile buluşturacağım diyor. Yapamazsın kardeşim. Zaten yapamayacaksın. Zaten ilk seçimde gideceksin." ifadelerini kullandı.

Davutoğlu: 2017 Referandumuna parti içinde muhalefet ettim

Ahmet Davutoğlu'ndan referandum itirafı!

Gelecek Partisi Genel Başkan Ahmet Davutoğlu, Türkiye'nin Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne geçtiği 16 Nisan 2017 referandumuyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20