• USD  5,93
  • EURO  6,56
  • BORSA  122.540,22
  • ALTIN  296,95
SON DAKİKA
POLİTİKA
Mansur Yavaş'tan dikkat çekici sözler

Mansur Yavaş'tan dikkat çekici sözler

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, "Ben sadece Ankara'da değil Türkiye'de bir zihniyeti değiştirmeye çalışıyorum. Belediye başkanı seçiliyor, toplumun değer yargılarıyla oynuyor" dedi

Erdoğan İsmailağa Cemaati'ni ziyaret etti

Erdoğan İsmailağa Cemaati'ni ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsmailağa cemaatinin lideri Mahmut Ustaosmanoğlu’nun oğlu Ahmet Ustaosmanoğlu ve halefi olarak gösterilen Hasan Kılıç’ı ziyaret etti.

Eski Yarbay Murat Bolat: Erdoğan kaçırılsaydı Çiğli’ye götürülecekti

Erdoğan'ı Çiğli’ye kaçıracaklardı!

15 Temmuz darbe girişimine katılan eski Yarbay Murat Bolat, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kaçırılma planını tüm detaylarıyla anlattı. Planlardan ilkinin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı kaçırmak olduğunu kaydeden Bolat, "Cumhurbaşkanı Erdoğan kaçırılsaydı Çiğli’ye götürülecekti” dedi.

AKP'li Bakan itiraf etti: Yaptığımız bütün yatırımlar rant projesi

AKP'li Bakan itiraf etti: Yaptığımız rant projesi!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Kanal İstanbul’un bir rant projesi olduğu yönünde gelen tepkilerle ilgili “Evet yaptığımız bütün yatırımlar rant projesidir. Bu ülkeye geliş getirici amaçlı” dedi.

Deniz Baykal'dan çarpıcı Libya açıklaması

Deniz Baykal'dan çarpıcı Libya açıklaması

Dışişleri ve Maliye bakanlıkları yapan önceki CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Türkiye'nin Libya'ya asker gönderme kararını ilk kez açıkladığı çok çarpıcı tarihi anısını anlatarak değerlendirdi.

Cumhur İttifakı’nı eleştiren MHP’liye ihraç kararı!

Cumhur İttifakı’nı eleştiren MHP’liye ihraç kararı

Elazığ İl Genel Meclisi’nde yaptığı konuşmada Sosyal Yardımlaşma Fonu üyeliği seçimlerinde iki AKP’li ismin seçilmesine tepki gösteren Elazığ İl Genel Meclisi üyesi MHP’li Haşim Karacimşit kesin ihraç istemiyle partisinin disiplin kuruna sevk edildi.

HDP'den kan donduran iddia: Çocuk istismarı görüntüleri satıldı!

Çocuk istismarı görüntüleri satıldı iddiası

HDP İstanbul Milletvekili Dilşat Canbaz Kaya, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk tarafından yanıtlaması istemiyle Meclis Başkanlığına soru önergesi verdi.

CHP'den vergi hamlesi: Deli Dumrul mantığıyla vergi toplanmaz

CHP: Deli Dumrul mantığıyla vergi toplanmaz

CHP, 'eşit ve adil olmayan düzenleme' olarak nitelendirdiği Değerli Konut Vergisi’nin de aralarında bulunduğu 3 vergi kanunu ile farklı kanunlara ilişkin 11 maddeyi Anayasa Mahkemesi'ne taşıdı.

HDP: Ülke bir an önce erken seçime gitmeli

HDP'den erken seçim çağrısı!

HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, geleceğin, halkların ve toplumun tükenmesini istemediklerini, bu yüzden ülkenin bir an önce erken seçime gitmesi gerektiğini söyledi.

Erdoğan, dizi ve programların evlilik dışı hayatı özendirmesine sert çıktı

Erdoğan dizilere köpürdü!

Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, dizilerde artış gösteren evlilik dışı çocuk yapılmasına tepki göstererek "Buna bir tavır koymalıyız" dedi.

Devletin zirvesinde koltuk savaşı

Devletin zirvesinde koltuk savaşı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla atama kararları yayımlandı. Devletin zirvesinde bir süredir devam eden koltuk savaşı yeni bir görünüm kazandı ve pek çok üst düzey yönetici koltuklarını kaybetti.

CHP'li Engin Altay'dan Devlet Bahçeli'ye çağrı !

CHP'den Bahçeli'ye destek çağrısı!

TBMM'de düzenlediği basın toplantısında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye çağrıda bulunan CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, "Sayın Devlet Bahçeli'nin destek vermesi, halinde 15 Temmuz darbe araştırma komisyonu kurulur ve siyasi ayak ortaya çıkarılır" dedi.

Ahmet Davutoğlu: Tayyip Bey'i Taksim'e götürmek için çok uğraştım

Davutoğlu: Tayyip Bey'i Taksim'e götürmek istedim

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, o dönem Erdoğan'a eylemcilerle bir araya gelmesini önerdiğini belirterek, "Gezi sırasında Tayyip Bey'i Taksim'e, o gençlerin arasına götürmek, onlarla görüştürmek için uğraştım. İkna edemedim" dedi.

Rusya Devlet Başkanı Putin İstanbul'a geldi

Putin İstanbul'a geldi!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'i taşıyan uçak, 21.00'de Atatürk Havalimanı'na iniş yaptı.

HDP’li Turan Mersin’deki sel felaketini anlattı:  Yetkililer 3 maymunu oynamakta

HDP’li Turan: Yetkililer 3 maymunu oynamakta

HDP Mersin Milletvekili Dr. Rıdvan Turan Mersin’de 2 insanın hayatının kaybettiği sel felaketiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Patates ve kuru soğan ihracatına kısıtlama getirildi: Karardan önce kimler lisans alıp zengin oldu!

Karardan önce kimler lisans alıp zengin oldu!

CHP’liler patates ve kuru soğan ihracatına onay için Tarım ve Orman Bakanlığı'na başvuru zorunluluğu getirilmesini tepki gösterdi ve arka planıyla ilgili çarpıcı iddiaları da gündeme taşıdı.

TBMM’de o teklifler kadük oldu! Öğrencilere ücretsiz öğle yemeği, KYK borç faizlerinin silinmesi...

TBMM’de o teklifler kadük oldu!

Medyafaresi.com Özel Haber - CHP’nin Eğitim Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, 2015 yılında öğrenci yoksulluğuna karşı Meclis'e sunulan üç ayrı kanun teklifinin görüşülmeyerek kadük olduğunu söyledi.

İYİ Parti Gençlik İçin Acil Eylem Planı’nı açıkladı

İYİ Parti Gençlik İçin Acil Eylem Planını açıkladı

Medyafaresi.com Özel Haber - İYİ Parti Gençlik Politikaları Başkanlığı’nca açıklanan planda, özellikle ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerinin tespiti ve gerekli maddi desteklerin sağlanması için kamu destekli bir fon oluşturulması önerisi dikkat çekiyor.

CHP'li Emre: Her üç gençten biri işsiz

CHP'li Emre: Her üç gençten biri işsiz

Medyafaresi.com Özel Haber - CHP Gençlik Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yunus Emre, İstanbul Üniversitesi yönetiminin aldığı yemek kararı ve sonrasında yaşananların gençlerin gündelik hayatta karşılaştıkları sorunları bir kez daha gözler önüne serdiğini belirtti.

Meral Akşener'in tülbent müzesi

Meral Akşener'in tülbent müzesi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e seçim dönemlerinde kadınlar tarafından hediye edilen tülbentlerle bir müze kuruldu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16